Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite lokaciju u Profilu.

Renault - delovi, održavanje, problemi, unapređivanje vozila > Styling

Renault fabricke felne

(1/221) > >>

AccA:
Pitanje sam postavio na HR forumu, ali hajde i ovde.
Da li se negde na netu moze naci aktuelna ponuda alu felni koje se mogu dobiti uz auto. Naravno ono sto se moze dobiti za nase podrucje, posto smo vec zakljucili da se neke boje koje se recimo mogu dobiti u UK, kod nas nemogu dobiti.

Exception®:
Uz određene pakete opreme ti idu i određene alu felne. Možeš uzeti i drugačije od predviđenih ali to onda spada pod dodatnu opremu. Ne znam zašto ne odeš do BG-a i lepo kod nekog dilera ne uzmeš katalog sa paketima opreme? Odmah ćeš moći da doznaš i boju, unutrašnjost kao i felne. Simply as that ;)

AccA:
Saznao sam sve oko boje, saznao sam sve oko enterijera....
Zasto neodem do Beograda!?
1. nezgodno radno vreme, 2. trenutno sam bez auta , sto se u sustini da resiti, ali me stavka 1. kolje

A auto porucujem kroz sat/dva...

Inace i izabrao bih neke od tih koje spadaju u dodatnu opremu i za koje se doplacuje. Mislio sam da felne uzmem ovde tek kada mi stigne auto (onda mi celicne ostaju da na njih stavim zimske gume), ali nekako mi je "pametnije" resenje uzeti fabricke.

Click:
Uzmi Kubera 16-ice, najlepse i najpopularnije u Eu trenutno. (kada je Renault u pitanju)

twingoVD:
        Aluminijski naplatak Classic 17"           1.349,75
   Aluminijski naplatak Curacao 16"        1.391,95
   Aluminijski naplatak F1 Sport 15"          848,50
   Aluminijski naplatak Ivory 17"                  1.349,75
   Aluminijski naplatak Kubera 16"         1.391,95
   Aluminijski naplatak Louxor 16"         1.391,95
   Aluminijski naplatak Louxor 17"         1.494,26
   Aluminijski naplatak Nervasport 17"        1.599,33
   Aluminijski naplatak Nervastella 16"        1.391,95
   Aluminijski naplatak Reinastella 16"         1.391,95
   Aluminijski naplatak Steppe 16"        1.051,32
   Aluminijski naplatak Steppe 17"        1.730,28
   Aluminijski naplatak Superturismo 15"         848,50
   Aluminijski naplatak Superturismo 16"       1.051,32
   Aluminijski naplatak Tuxedo 16"             1.391,95

evo ovo se može dobit u hrvatskoj uz megane-a, tj može se nadoplatit kao dodatna oprema... cjene su u kunama ;)

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju