Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite lokaciju u Profilu.
Renault Forum Srbija
21.08.2019. - 06:59 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:

Stranice: Prev 1 ... 8 9 10 11 [12]   Idi dole
Autor Tema: Sigurnostni pojasevi -opšta tema  (Pročitano 74520 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Mrki
Captur
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac
Starost: 37
Auto: Renault Megane 3 2012 restayling 1,5dCi, Fiat Panda '02

« Odgovor #165 poslato: 30.10.2016. - 08:30 »
Podeli temuIdi gore

Na pilovnimautomobilima pretrazi oglase, teleson u sake i zovi redom, dodyse radnim danom...
Sačuvana

Milenko_M
Kadjar
Van mreže Van mreže

Auto: Reno Clio 3 1,5 dci, 2007

« Odgovor #166 poslato: 30.10.2016. - 19:38 »
Podeli temuIdi gore

Ako ne nađeš u gradu , onda Željko u Obrenovcu ima verovatno.Pozovi prvo njega da čuješ cenu i informaciju dali pasuje od nekog drugog modela ( Clio na primer) .
Sačuvana

dusmance2
Twingo
*
Van mreže Van mreže

Starost: 24
Auto: Renault Megane II 1.5 DCI

« Odgovor #167 poslato: 20.11.2016. - 15:40 »
Podeli temuIdi gore

Pozdrav. Imam Megana 2, troja vrata, imam zadnje pojaseve i pojas na sedistu iza suvozacevog se zaglavio, nece napolje. Mogao je da se vrati, ali nece da se odmota. Imao je malo lufta, kada sam pomerio uvukao se do kraja, ali nece napolje. Jel trajni kvar ili moze da se pogleda ispod tapacirunga, da se pomeri nesto, da se uvuce? Pozdrav
Sačuvana

drale01
Twingo
*
Van mreže Van mreže

Starost: 34
Auto: Renault Laguna III 2.0dci 110kW

Laguna III 2.0dci 110kW

« Odgovor #168 poslato: 28.07.2019. - 21:02 »
Podeli temuIdi gore

Evo da ja pitam nešto u vezi vozacevog i suvozacevog pojasa. Problem mi je je sto se cuje nekakvo krckanje bocno od sjedista kao da dodiruje metal po metalu i krcka, ne bas jako bucno ali u toku voznje iritira jer se zvuk cuje tu negdje oko predjela glave.
Tačnije taj zvuk sto iritira se cuje u zoni stoka vrata, ispod tapacirunga  i to u predjelu visinskog podesavanja pojasa. Skidao sam tapacirung, mehanizam visinskog podesavanja ali nisam uspio otkriri kvar. Pošto ima ona mala opruga posebno sam na nju obratio pažnju i 99% ona nije uzrok tog zvuka, iako najviše liči na nju.  Isto se desava i na vozačevoj i suvozačevoj starni ali samo kad  je pojas aktivan (zavezan).
E sad molim da ne pisu  oni sto misle da sto misle da treba pojačati muziku.
Hvala
Sačuvana

Stranice: Prev 1 ... 8 9 10 11 [12]   Idi gore

Prebaci se na:  

Renault Forum Srbija
Fotoaparati
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF | SMF © 2015, Simple Machines Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.069 sekundi sa 27 upita.