Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite lokaciju u Profilu.
Renault Forum Srbija
19.01.2019. - 04:01 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:

Stranice: Prev 1 ... 13 14 15 16 [17]   Idi dole
Autor Tema: Lezajevi tockova  (Pročitano 119060 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Astrea kv
Scenic
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac
Starost: 60
Auto: Laguna III 2.0 dCi 150 KS automatik Initiale; Twingo 1 1.2 16V Initiale

« Odgovor #240 poslato: 22.07.2017. - 09:22 »
Podeli temuIdi gore

Juče sam zamenio tastu ležaj na prednjem desnom točku Twinga. Od kako je auto kupljen brujao je u levoj krivini a na pravcu ne. Kada je skinuo glavčinu sa ležajem majstor počeo da me ubeđuje da je ležaj još uvek dobar i postavio ozbiljno pistanje jesam li uopšte siguran da je u pitanju ležaj. Naravno , posle zamene u rivini ništa se ne čuje - okretao sam se malo u jednom kružnom toku dok su me neki malo čudno posmatrali ... Kupio sam Fag-ov ležaj ali proizveden u Koreji ...
Sačuvana

toda81
Twingo
*
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac
Starost: 37
Auto: Renault Megane 1.6 benz + landirenzo sekvent

renault megane 1.6 16v

« Odgovor #241 poslato: 03.09.2018. - 08:04 »
Podeli temuIdi gore

Ja sam pre par dana isao kod majstora da mi zameni zadnji desni lezaj tocka na meganu 1.6 karavanu 2005.god. Brujalo je kao ludo, a ja sam mislio da je zbog guma koje su 17-ice i da je takav zvuk motora, ali sam pogresio. Sada je auto skroz tih. Ovo mi je prvi reno. Zamenio sam i svecice jer je i njima bilo vreme za zamenu. Ovo su proizvodjaci lezaja i svecica.
Delove sam kupio kod Olivera u PO jer covek ima najkvalitetnije delove za francuska vozila kod mene u gradu.

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
Sačuvana

toda
Stranice: Prev 1 ... 13 14 15 16 [17]   Idi gore

Prebaci se na:  

Renault Forum Srbija
Fotoaparati
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF | SMF © 2015, Simple Machines Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 24 upita.