Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite lokaciju u Profilu.
Renault Forum Srbija
18.11.2017. - 09:31 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:

Stranice: Prev 1 2 [3]   Idi dole
Autor Tema: Reklamacija delova  (Pročitano 11681 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
dendzo
Scenic
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac
Starost: 45
Auto: megan 2 1.5dci 74kw exception

Vozi Miško!

« Odgovor #30 poslato: 01.03.2016. - 09:35 »
Podeli temuIdi gore

"P.S. Pola familije mi je u inspekciji i to oni najza.je....iji,koji samo cekaju SKOROJEVICE ,koji nicu kao pecurke posle kise. Ovaj majmun ije svestan kom se zamerio !"

i mi trebamo nečeg da se plasimo ?
Sačuvana

"E... ili imaš "svoje" drvo. Tu dolaziš, nasloniš se, pričaš... lijepo je,
a što? Dani prolaze.... "
Mafke
Twingo
*
Van mreže Van mreže

Starost: 44
Auto: Renault 5

« Odgovor #31 poslato: 01.03.2016. - 10:36 »
Podeli temuIdi gore

Cemu ironija ?

Samo je poenta da ne treba podcenjivati musteriju ako vozi skromniji auto i da treba salusati nezadovoljnog coveka, a samim tim je ispostovati za novac koji si mu naplatio.
« Poslednja izmena: 01.03.2016. - 10:38 od strane Mafke » Sačuvana

dendzo
Scenic
Van mreže Van mreže

Starost: 45
Auto: megan 2 1.5dci 74kw exception

Vozi Miško!

« Odgovor #32 poslato: 01.03.2016. - 10:47 »
Podeli temuIdi gore

uopste nisam bio ironican... 
i uzivo one sto kazu znas li ti ko sam ja ? ko su moji ? pokazacu ja njemu!
pitam odmah direktno jel ja treba da se plasim ?...

ni ja ne vozim SL klasu

mislim da ti je pominjanje familije, bar na ovom sajtu  skroz nepotrebno - djeluje kao prijetnja ...

ok je da trazis kvalitet usluge, ok je da trazis svoja prava,.... procitao sam ... imao slicnih iskustava ....

stisni petlju pa otidji njemu direktno reci ko ti je familija ...

Sačuvana

"E... ili imaš "svoje" drvo. Tu dolaziš, nasloniš se, pričaš... lijepo je,
a što? Dani prolaze.... "
Mafke
Twingo
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #33 poslato: 01.03.2016. - 10:48 »
Podeli temuIdi gore

uopste nisam bio ironican...  
i uzivo one sto kazu znas li ti ko sam ja ? ko su moji ? pokazacu ja njemu!
pitam odmah direktno jel ja treba da se plasim ?...

Braticu,nije u pitanju petlja,na uslovnoj sam  sedam mes. zbog slicne bagre,a familiju ne cimam za sve kao seka persa. Najmanji je problem bio da ga istresem iz gaca,ali sam se iskontrolisao i bio neobicno ljubazan.

Mentalitet ljudi koji me okruzuje,kulturu i ljubaznost smatraju slaboscu. Planiram da se lepo sa porodicom provozam po atraktivnim recicama na piknik, a ne da robijam zbog olosa.

Nikome nisam pretio,samo sam trazio savet za situaciju u kojo nikada nisam bio (neispravan pokazivac pritiska u boci ).
« Poslednja izmena: 01.03.2016. - 10:54 od strane Mafke » Sačuvana

zokce
Espace
Van mreže Van mreže

Starost: 56
Auto: Renault Laguna II 1,8 16V 2004 Limited edition Tech Line

« Odgovor #34 poslato: 01.03.2016. - 18:04 »
Podeli temuIdi gore

Postupak majstora koji je tako ugradio je za svaku osudu, i ko god brani takvog majstora isti je kao i on.
To u stvari i nije majstor, vec dunster.
Vrlo je bitno da uradi sve kako treba ukljucujuci i takvu stvar kao sto je pokazivac, koji tacno da nije precizan u mililitar, ali daje korisne informacije, inace se ne bi ni stavljao.
Moguce je tu vise stvari, kao losa nivelacija boce, kriva poluga plovka, pomeren pokazivac, mozda i jos nesto, oko ovoga imam iskustava. Tako da treba otici majstoru za TNG koji dobro radi te stvari. Ako ne znas takvoga, probaj da se raspitas kod ljudi sto rade atest u AMS, oni tacno znaju ko kvalitetno ugradjuje uredjaje TNG.
Sačuvana

Ap0calypto
Laguna
Van mreže Van mreže

Starost: 32
Auto: Renault Scenic 2001 1.9dCI

"opinions are like assholes,everybody has one"

« Odgovor #35 poslato: 01.03.2016. - 21:05 »
Podeli temuIdi gore

Ja sam jednom na preporuku vozio auto u servis. Servisirao ga lik( tada sam ga prvi put i servisirao ), reaono me odro, pola problema nije bilo reseno. Nisam zeleo da se vracam i bakcem sa budalom. Takvi nece dugo, otisao kod drugog i resio probleme, hocu reci, svakakvih ima, nemoj se baviti takvima, idi dalje.
Sačuvana

"Demokratija će platiti zato što će pokušati odgovarati svima.
Siromasi će hteti imetak bogatih. A demokratija će im to dati.
Mladi će hteti biti uvažavani kao stari, žene će hteti biti kao muški, stranci će hteti prava starosedelaca. A demokratija će im to dati".
Mafke
Twingo
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #36 poslato: 01.03.2016. - 21:53 »
Podeli temuIdi gore

Zokce i Apocalyto, hvala na razumevanju. Na licu mesta pretiti familijom je tipa kao '' pozvacu tatu ili starijeg brata ako  me  diras '',sto nisam cinio ni kada sam imao sest god. i  tu   za takav postupak ne terba ''petlja '',jer je ponizavajuce. Ako mi drugi majstor sredi  ''kazaljku'',otici cu licno i naci ''majstora'' koji je tvrdio suprotno pa objasniti situaciju na moj nacin.

Problem je sto mi je covek  koji odlicno poznaje dosta problematike oko  mehanike, a bavi se dijagnostikom ( inace odlican prijatelj ) i u toku je svih desavanja i usko je  povezan
sa svim profilima majstora,rekao da se jaako puno ljudi trenutno zali na pokazivac  u boci i da su slabijeg kvaliteta iako rade solidno. Ipak,jos u toku sledece nedelje Boze zdravlja idem do drugog  majstora za TNG uredjaje i pitacu sta mi je ciniti. Na svu srecu auto radi fantasticno ,pa nemam drugih reklamacija i nadam se da je ovo trivijalna stvar i da se moze malo isprecizirati ,kolko-tolko.
 Prijatelj mi je rekao da ne ocekujem mnogo jer  je na zalost situacija takva kakva je. Nabiflas bocu punu i vozi, a sa obaveznom benz. rezervom kako vecina radi.

E sad,ima ljudi koji od kako je vreme u + u,strogo koriste plin i oslanjaju se na pokazivac stanja u boci jer ne pipaju benzin celu letnju sezonu . Ja opet vrlo cesto vozim na benzin,pa i palim ujutru auto na benzin. Tako mi rekose neki majstori da bi bilo pozeljno zbog motora.

U svakom slucaju HVALA momci. Javicu vam uskoro sta sam uradio ,jer svakog moze da zadesi neprijatnost kao sto je mene.
Sačuvana

singer
Espace
Van mreže Van mreže

Starost: 42
Auto: laguna 1.8 RT

kupujem samo kola koja imaju svoj tim u F1!!!

« Odgovor #37 poslato: 02.03.2016. - 10:16 »
Podeli temuIdi gore

Nabiflas bocu punu i vozi, a sa obaveznom benz. rezervom kako vecina radi.

Upravo tako i bog da te vidi 
Sačuvana

. My only duty is to please your booty     I put my seeds into her bush of life
Stranice: Prev 1 2 [3]   Idi gore

Prebaci se na:  

Renault Forum Srbija
Fotoaparati
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF | SMF © 2015, Simple Machines Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.063 sekundi sa 30 upita.