Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite lokaciju u Profilu.
Renault Forum Srbija
19.02.2017. - 21:59 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:

Stranice: Prev 1 [2]   Idi dole
Autor Tema: Ostecen auto neposredno pred put u inostranstvo - saveti, iskustva  (Pročitano 20831 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
ajra
Scenic
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac
Starost: 39
Auto: Renault scenic 2 Ph 1, 1.5 dci 78 kW dynamic 2006

« Odgovor #15 poslato: 19.10.2012. - 09:24 »
Podeli temuIdi gore

Sam' da javim sta sam na kraju uradio da ne ispadne da sam vas sve iscimao a da onda necu ni da se javim.

svaka cast! najvishe me nerviraju takvi likovi koji rese problem, a ne jave nam kako su resili a posteno se ljudi sa foruma angazuju na resavanje istog. sad eto neko moze imati korisnu informaciju da li je moguca takva akcija prilikom putovanja u EU. jos jednom svako dobro.
Sačuvana
flyfisherman
Twingo
*
Van mreže Van mreže

Starost: 37
Auto: megan 1 1.9d

« Odgovor #16 poslato: 22.10.2012. - 20:13 »
Podeli temuIdi gore

Da vam i ja prenesem moja iskustva, prosle godine krenem za Hrvatsku i bukvalno 2km pred granicu odleti kamen ispod tocka i naprsne mi soferka. Crta od 20 cm od donjeg kedera pa na vise. Bez ikakvog zapisnika dolazim na granicu i Hrvati me pustaju jer verovatno nisu videli. Posle dva dana nastavljam za Madjarsku i na ulasku mi policija skrece paznju na soferku ali me pusta i u pasosu mi u pecatu upisuju neki broj, Verovatno da ne bih trazio nadohnadu stete od njih i da sam "ostecen" usao u zemlju.
Sačuvana
Cole elf
Twingo
*
Van mreže Van mreže

Starost: 23
Auto: Clio III tce

« Odgovor #17 poslato: 04.07.2016. - 19:21 »
Podeli temuIdi gore

Ukoliko ste vozilo ostetili negde u Eu, na granici u povratku kuci ne bi trebali da vam prave probleme. Problem je samo ukoliko sa ostecenim vozilom pokusate da udjete u Eu zbog osiguranja i kojecega jos.
Sačuvana
Stranice: Prev 1 [2]   Idi gore

Prebaci se na:  

Renault Forum Srbija
Fotoaparati
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF | SMF © 2015, Simple Machines Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.067 sekundi sa 28 upita.