Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite lokaciju u Profilu.
Renault Forum Srbija
23.01.2020. - 11:57 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:

Stranice: Prev 1 2 [3]   Idi dole
Autor Tema: Kako prebaciti Engleza  (Pročitano 45287 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
darkom
Twingo
*
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac
Starost: 35
Auto: Laguna II 1.9 DCI

« Odgovor #30 poslato: 26.11.2011. - 16:07 »
Podeli temuIdi gore

Ja imam engleza prepakovanog i skoro sam promjenio kilometar sat problem je samo što zadržava pređene kilometre sa vozila sa kojeg se skine, samo odneseš nekome da ti vrati sat na tvoje originalne i to je to. Sve ostalo fino radi, ima i trenutna potrošnja, dok mi je bio kilometar sat od engleza nisam ni gledao potrošnju, a sada non stop :-). Polovan sat ti dođe oko 50 e na otpadu.
Sačuvana

cobeee
Clio
**
Van mreže Van mreže

Starost: 30
Auto: RENO LAGUNA II 1.6

Uvak sam voleo lagunu!

« Odgovor #31 poslato: 28.11.2011. - 12:09 »
Podeli temuIdi gore

A to moze bilo ko da vrati ko ima onaj uredjaj za dijagnostiku ili neko drugi?I kolko te kostala prepravka sa desne na levu stranu?
Sačuvana

IlijaVB
Gost
« Odgovor #32 poslato: 30.03.2012. - 18:00 »
Podeli temuIdi gore

pozdrav, ne znam da li tema pripada ovde, izvinjavam se unapred... kupio bih reno lagunu 2 iz 2002 godine, caletov drug je kupio novu u engleskoj i pre 2 god doso ovde da zivi. presla je 100 000 milja (imao je jos jedno vozilo pred nje) i prodaje je za 1800e. Carinjena, registrovana do 01.2013. e sad glavno pitanje.... Koliko bi mene iznelo da odvezem u neki servis da se volan sa desne strane prebaci na levu...? i jel jeftinije da sam kupujem delove pa neko da mi ugradi neki majstor?  inace, auto je kao casa, vodio sam i majstora da pogleda, enterijer kao nov... u servisu odrzavan,...

spojene teme
« Poslednja izmena: 05.04.2012. - 19:27 od strane damal » Sačuvana
dola87bc
Twingo
*
Van mreže Van mreže

Starost: 32
Auto: Renault Laguna II

Laguna II

« Odgovor #33 poslato: 05.04.2012. - 19:24 »
Podeli temuIdi gore

u zrenjaninu radi covek prebacivanje, cena je oko 500 eura....
sve on ima sto je potrebno...
Sačuvana

mire
Espace
Na mreži Na mreži

Starost: 43
Auto: Laguna III GT 2.0T 205

« Odgovor #34 poslato: 06.04.2012. - 06:58 »
Podeli temuIdi gore

Znači, ako je nekome ukraden auto, ne bi bilo loše da se raspita u Zrenjaninu...
Sačuvana

djstevan
Captur
Van mreže Van mreže

Starost: 36
Auto: Megane II 1.4 16V 2004

« Odgovor #35 poslato: 06.04.2012. - 14:43 »
Podeli temuIdi gore

Znači, ako je nekome ukraden auto, ne bi bilo loše da se raspita u Zrenjaninu...

+1
Sačuvana

dola87bc
Twingo
*
Van mreže Van mreže

Starost: 32
Auto: Renault Laguna II

Laguna II

« Odgovor #36 poslato: 06.04.2012. - 18:30 »
Podeli temuIdi gore

http://polovniautomobili.com/oglas537346/delovi_za_prebacivanje_volana_prepravku_engleza/
Sačuvana

cobeee
Clio
**
Van mreže Van mreže

Uvak sam voleo lagunu!

« Odgovor #37 poslato: 10.04.2012. - 09:17 »
Podeli temuIdi gore

Haha kad sam ja zvao ovog lika prosle godine za prepravku reko mi 1200e za reno lagunu II!I tu spada sve od papira do klime,enterijera itd.A kaze bilo bi mi jeftinije ako bi otiso na kosovo jer i dole ima neki servis!Reko brace fala za 1200e odo ja da kupim jos jedan auto!Mnogooo ljudi kradu na to brebacivanje realno da ti neko prebaci sa njegovim delovima je ok 500e ali sve da uradi!Ja necu menjati volan dok ne izadje zakom ovako mi cool!I ne znam sto se svi tripuju lelelel volan na desnu stranu kako vozis?Isto kao i da je na levu!
Sačuvana

mire
Espace
Na mreži Na mreži

Starost: 43
Auto: Laguna III GT 2.0T 205

« Odgovor #38 poslato: 10.04.2012. - 15:22 »
Podeli temuIdi gore

Realno, samo airbagovi i tabla koštaju više od tih 500e, ako su pošteno kupljeni, a ne nekome ukradeni. Ja bih zabranio registraciju i prepravku vozila koja nisu homologirana za naše tržište i tačka.
Sačuvana

EvilGenius
Clio
**
Van mreže Van mreže

Starost: 29
Auto: R19 1.8 8V

« Odgovor #39 poslato: 10.04.2012. - 15:43 »
Podeli temuIdi gore

Pre vise od godinu dana sam prebacio jednu lagunu2 sa desne na levu i sve lepo funkcionise i dan danas..... Tako da ako vas nesto zanima...
Sačuvana

cobeee
Clio
**
Van mreže Van mreže

Uvak sam voleo lagunu!

« Odgovor #40 poslato: 20.04.2012. - 18:13 »
Podeli temuIdi gore

Pre vise od godinu dana sam prebacio jednu lagunu2 sa desne na levu i sve lepo funkcionise i dan danas..... Tako da ako vas nesto zanima...
Da ne drzis ti mozda servis?I bilo kako bilo kolko bi to kostalo?Ako si radeo sam,mozes li da mi kazes dal ima neka caka na koju treba posebno da obratim paznju?Iskreno mene najvise plasi kad budem stigo do osiguraca  !!!
Sačuvana

EvilGenius
Clio
**
Van mreže Van mreže

Starost: 29
Auto: R19 1.8 8V

« Odgovor #41 poslato: 03.05.2012. - 23:46 »
Podeli temuIdi gore

Druze, tek sada sam video tvoju poruku. Ne drzim ali radim u par Smiley U sustini nije nista komplikovano, samo ti treba puno strpljenja, vremena i gomila delova. Neko je pomenuo da se to radi za 500e, sto je cista glupost. Ako hoces da sve bude na svom, mestu, fabricki, samo za delove ti treba oko 1000e.
Sačuvana

Stranice: Prev 1 2 [3]   Idi gore

Prebaci se na:  

Renault Forum Srbija
Fotoaparati
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF | SMF © 2015, Simple Machines Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.135 sekundi sa 34 upita.
anything