Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite lokaciju u Profilu.
Renault Forum Srbija
22.11.2019. - 08:03 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:

Stranice: [1]   Idi dole
Autor Tema: Sporo vraca broj obrtaja  (Pročitano 626 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Laguna@
Twingo
*
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac
Starost: 42
Auto: Laguna 2 1.9 2002

« poslato: 16.02.2019. - 18:06 »
Podeli temuIdi gore

Kolege, ne mogu da nadjem da je neko spominjao problem kakav ja imam. Molim ako znate da ima negdje, da me uputite.
Naime, laguna 2 88KW, sporo vraca obratje u voznji odnosno prilikom mijenjanja brzina. Isto tako stalno mi se desala kad pritisnem kocnicu, broj obrtaja na 2-3 sekunde zakuje tamo gdje se nasao kad sam pritisno kocnicu, a ponekad i kada zakocim i drzim papucicu kocnice broj obrtaja padne mozda i na 600 pa i manje par sekundi. Ako pustim kocnicu odmah, odmah se i obrtaji vrate u normalni 830 ili 850. Na dijagnostici gresaka nema. Koristim dijagnostiku delphi 2016. Sa njom sam rjesavao sve probleme do sad, abs, kut volana, airbag, protokomjer zraka, elektroventil pritiska turbine, svega i svacega jos je bilo, ali ovog puta dijagnostika kaze da je sve ok. Isto tako u voznji dijagnostika u realnom vremenu ne pokazuje greske. Ispitane dizne i turbina. Ima snagu ima ubrzanje. Molim za misljenje i pomoc.
Sačuvana

Stranice: [1]   Idi gore

Prebaci se na:  

Renault Forum Srbija
Fotoaparati
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF | SMF © 2015, Simple Machines Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.214 sekundi sa 26 upita.