Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite lokaciju u Profilu.
Renault Forum Srbija
18.11.2019. - 02:58 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:

Stranice: Prev 1 ... 50 51 52 53 [54]   Idi dole
Autor Tema: Aditivi za gorivo  (Pročitano 251524 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Kaso
Captur
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac
Starost: 34
Auto: Megane 2 Sedan 2009 1.5 dci

« Odgovor #795 poslato: 10.06.2019. - 07:42 »
Podeli temuIdi gore

Tako sam i ja mislio dok nisam krknuo Motul aditiv. Ja bas bas ostro vozim ali grad jednostavno zapusava kanale tako da moja preporuka ide na Motul jer sam sve vrste aditiva isprobao i jedino sa Motul sam osetio efekat poboljsanja.
Slazem se,sipao isto ,cak sam ga i predlozio ovdje ranije.Bolje vuce,ali ne znam koliko pomaze.Kazem,ja redovno servisiram i produvavam kola na otvorenom:).
Sačuvana

DS9
Scenic
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac
Starost: 52
Auto: Citroen C3

« Odgovor #796 poslato: 10.06.2019. - 11:39 »
Podeli temuIdi gore

PSA tj. Peugeot/Citroen je predvideo za svoje benzinske i dizel motore preventivno i kurativno sredstvo za održavanje/čišćenje sistema ubrizgavanja - pod nazivom Unik i Unik+
Proizvođač je Bardahl.

Unik+ sadrži istu aktivnu supstancu samo u desetak puta većoj koncentraciji u odnosu na Unik, i korsisti se u servisima po određenoj proceduri  (kada se konstatuju određene dijagnostičke greške sa sistemom ubrizgavanja)

Unik se po pravilu prodaje mušterijama da ga s vremena na vreme (tipa svakih 10,000 km) sipaju u pun rezervoar goriva.
« Poslednja izmena: 10.06.2019. - 11:43 od strane DS9 » Sačuvana

Stranice: Prev 1 ... 50 51 52 53 [54]   Idi gore

Prebaci se na:  

Renault Forum Srbija
Fotoaparati
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF | SMF © 2015, Simple Machines Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.117 sekundi sa 24 upita.
anything