Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite lokaciju u Profilu.
Renault Forum Srbija
21.11.2019. - 07:13 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:

Stranice: Prev 1 [2] 3 4 5 6 ... 25 Next   Idi dole
Autor Tema: Cene servisa u vasem gradu  (Pročitano 181361 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Vookela
Megane
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac
Starost: 45
Auto: Scenic 2 ph 2 1,9 dCi 96 kW DPF

« Odgovor #15 poslato: 22.03.2008. - 22:11 »
Podeli temuIdi gore

Bravo care..Ruskai,tako je!    Za Master i Sekulic znam,ali oni su ovlasteni..dok ovaj prvi nije..
Eto,drago mi je da si bar malo potvrdio ono sto sam ja cuo,da je servis ok..znaci ima razloga da ga posetim. 

I Ruskai je ovlasten - ova druga 2 su i dileri i serviseri...
Sačuvana

Alhemičar
Kadjar
Van mreže Van mreže

Starost: 36
Auto: Clio III 1.2 & Fabia II Combi 1.2

Cilj bira sredstvo .. ali ga ne opravdava.

« Odgovor #16 poslato: 22.03.2008. - 22:21 »
Podeli temuIdi gore

I Ruskai je ovlasten - ova druga 2 su i dileri i serviseri...

Ovo nisam znao ..u svakom slucaju taj servis mi je zbog ove informacije posato jos interesantniji 

Imas li ti kakvog iskustva sa njim?
« Poslednja izmena: 01.04.2008. - 13:37 od strane Exception » Sačuvana

Mislim da moj auto ima jos nesto osim dobrog izgleda.
Exception®
LIMITED EDITION
Administrator
Van mreže Van mreže

Starost: 37
Auto: Scenic II, 1.6 16V EXCEPTION - red kredenac

Renault owner

« Odgovor #17 poslato: 22.03.2008. - 22:22 »
Podeli temuIdi gore

Ja nemam pojma ni o čemu, još nisam stigao do prvog servisa . Ali me to uskoro čeka, pa vredi ovu temu dobro proučiti
Sačuvana

ΕΛΛΑΣ
Click
Koleos
Van mreže Van mreže

« Odgovor #18 poslato: 22.03.2008. - 22:32 »
Podeli temuIdi gore

Proverio, Ruskai ovlasceni servis 
Sačuvana

Cici
Megane
Van mreže Van mreže

Pol: Žena
Auto: Clio III dCi (85) Expression

« Odgovor #19 poslato: 23.03.2008. - 01:58 »
Podeli temuIdi gore

Još neko da "probije led"... Možda baš to budem ja!
Sačuvana

.
Vookela
Megane
Van mreže Van mreže

« Odgovor #20 poslato: 23.03.2008. - 21:00 »
Podeli temuIdi gore

Ovo nisam znao ..u svakom slucaju taj servis mi je zbog ove informacije posato jos interesantniji 

Imas li ti kakvog iskustva sa njim?

Imam, isao sam tamo 2 puta jer mi je trebao komp da proverim nesto i izbrisem neku gresku... Nisu mi ni jednom naplatili, cak su me zbog jedne stvari koju sam mislio da radim savetovali da ne radim jer nema svrhe (da sada ne elaboriram), a mogli su me izuti za cca 50-60 ojra minimum.

btw, ocev dobar prijatelj zna Vladu, gazdu doticnog servisa i smatram da je covek skroz ok. Ako ti znaci moje misljenje, UVEK bih pre otisao kod njih nego kod Sekulica i Cvijica (Master group) - imam dobre razloge za to.
Redovne servise ne radim u ovlascenom servisu.
« Poslednja izmena: 01.04.2008. - 13:37 od strane Exception » Sačuvana

filo
Megane
Van mreže Van mreže

Starost: 119
Auto: meg sport 225

« Odgovor #21 poslato: 23.03.2008. - 21:01 »
Podeli temuIdi gore

Pozdrav svima!Odlucio sam se da postavim ovo pitanje clanovima foruma iz prostog razloga sto sam primetio i stekao utisak da se cene po servisima cesto veoma razlikuju,takodje,primetio sam da mnogi servisi menjaju razlicite delove na razlicitoj kilometrazi.Zbog svega ovoga,mislim da bi bilo veoma korisno da podelimo nasa iskustva medjusobno,kako bi smo uocili sve razlike,slicnosti,mane i prednosti svih benzinskih i dizel motora..posebno ce mi biti intersantno povuci paralelu izmedju odrzavanja benzinaca i dizela slicne snage motora i nabavne cene.

Vozim Clio 3 sa motorom 1.2 16V,dynamique oprema sa 3 vrata,4 mesec 2006 godine.Na servisu sam bio 2 puta.

Prvi servis(12.500km): Izmena ulja(4L Elf Excellium Syntetic)-3.000din. ,filter ulja-755din. ,podloska cepa kartera-66din. ,Glacelf(0.5L)-655din. ,sjaj za staklo(1L)-60din. Sve ukupno-4.206din.(52eura) Ruke mi nisu naplatili.

Drugi servis(25.000km): Izmena ulja(3.5L)-2.975din. ,podloska cepa-22din. ,Filter vazduha-1.638din. ,Filter klime(kabine)-1.443din. ,Rad(ruke)-1.040din., Inace 1h rada kosta 1.300din. a meni su radili 0.8h pa me je izaslo 1040din. Sve ukupno-7.305din.(91euro) Filter za ulje mi nisu menjali jer po njihovim recima,on se menja svaki drugi put.

Servis se nalazi u Novom Sadu.Master Group.Kod njih sam i uzeo auto,kod njih ga i odrzavam i za sada sam jako zadovoljan.

Znam taj servis jako dobro.   Tako divno lazu da nemam reci.  Pravi su experti.  Nadam se da cu imati priliku da ispricam sve detalje.

Nepoštovanje pravila-niste se predstavili ostalim članovima
Sačuvana

ALP&Net Radar DSP2  Valentine ONE
Alhemičar
Kadjar
Van mreže Van mreže

« Odgovor #22 poslato: 23.03.2008. - 21:28 »
Podeli temuIdi gore

@ Vookela : Naravno da mi znaci,svaki savet je dobrodosao..pogotovo sto ste vi svi vlasnici i vi najbolje mozete iz prve ruke da kazete svoje utiske..sve sto sam do sada znao je "rekla-kazala" a ovo je vec bolje   
Mozes li reci za Ruskai,kakvi su sa cenama u odnosu na ova druga dva..pretpostavljam da su povoljniji.
A gde radis redovne servise ako nije secret?   

@ filo : Mislis verovatno na Master Group..ili?   
« Poslednja izmena: 01.04.2008. - 13:38 od strane Exception » Sačuvana

Vookela
Megane
Van mreže Van mreže

« Odgovor #23 poslato: 23.03.2008. - 21:37 »
Podeli temuIdi gore

@Clioman: za Ruskai ne znam kakvi su sa cenama, pretpostavljam da su jeftiniji od drugih jer su malo dislocirani iz gradai nemaju prodaju. S druge strane mislim da su korektni sto se tice servisa. Ja jos ni od koga nisam cuo da se na njih zalio, a na ove druge sam cuo...

Ja licno radim redovne servise u servisu "Sprint auto" u ulici Petefi Sandora. Privatni servis, nije ovlascen ni za jednu marku ali je zato majstor 'pravi laf', sto bi rekao DJ.B. Opet se radi o preporuci odlicnog drugara, a i moj kum tamo servisira kola...
Donesem ulje, filtere, kazem sta hocu da se uradi/pregleda, dodjem popodne, platim i dobijem spisak iz kompa sta je radjeno/pregledano i koliko me ruke kostaju. Ako zelis, skeniraci pa okaciti fotku...

Sačuvana

Cici
Megane
Van mreže Van mreže

Pol: Žena
Auto: Clio III dCi (85) Expression

« Odgovor #24 poslato: 23.03.2008. - 21:53 »
Podeli temuIdi gore

Clioman-e kakva ti iskustva imaš sa Masterom?
Sačuvana

.
Alhemičar
Kadjar
Van mreže Van mreže

« Odgovor #25 poslato: 23.03.2008. - 21:56 »
Podeli temuIdi gore

Pametno radis,to sam i ja razmisljao ali sam na kraju ipak zakljucio da to necu raditi a i nisam do sada mogao jer mi je auto bio pod garancijom pa sam morao kod ovlastenog servisera.Moj drugar koji ima C3 je poludeo zbog tih servisa,jer kaze da su mu nenormalno puno para uzimali u ovlastenom Citroen servisu pa je nakraju on poceo sam da kupuje delove i da ih nosi u jedan n.n.servis preko puta sajma..na kraju je ispalo da su mu ovi iz prodavnice prodali ne-original delove tako da je opet sve morao menjati(zbog tog njegovog iskustva sam i odustao od te ideje)..u pitanju su bile plocice.Na kraju je vozio svoj Citroen u Fiat Stojanov i sa njima je ok zadovoljan.
Ja cu definitvno otici kod Ruskai-a,pogotovo ako je jos ovlasteni a kazete da jeste.Nego reci mi,gde nabavljas delove i kako znas da su sigurno original?
Sačuvana

Exception®
LIMITED EDITION
Administrator
Van mreže Van mreže

Auto: Scenic II, 1.6 16V EXCEPTION - red kredenac

Renault owner

« Odgovor #26 poslato: 23.03.2008. - 21:58 »
Podeli temuIdi gore

Evo, pre nego što Clioman odgovori: ja isto kod njih radim servise kao i svi iz moje kuće (4 - a). Samo pozitivna iskustva, ali sam ja sasvim druga priča. Za 7 godina kod njih smo kupili 6 vozila
Sačuvana

ΕΛΛΑΣ
Alhemičar
Kadjar
Van mreže Van mreže

« Odgovor #27 poslato: 23.03.2008. - 22:05 »
Podeli temuIdi gore

Clioman-e kakva ti iskustva imaš sa Masterom?

Sto se tice redovnih servisa,moram priznati odlicna! I sa cenama mi se cini da su ok,ali ako je neki drugi servis povoljniji,zasto da ne..pogotovo sto me na nekih 50.000km ocekuje veliki servis..
Imao sam jedino neprijatno iskustvo tek kada sam uzeo auto..isporucili su mi neispravno auto tj. druck lezaj kvacila je bio neispravan i to fabrickom greskom a oni su meni isporucili takav auto..jos sam kod preuzimanja utvrdio da auto ispusta cudan "cvrkutav" zvuk dok je motor hladan ali oni su rekli da je to sigurno posto je auto nov pa dok spaneri legnu na svoje mesto     pa to i ja znam da je glupost,ali dobro..kasnije su mi to promenili u garanciji i sada je sve ok..ali glupo mi je je to sto sam na novom autu zbog tog druck lezaja morao menjati komletan set kvacilo-lamela.Da im je kontrola kako treba,takav auto ne bi ni dosao do mene kao krajnjeg kupca niti bi mi bio isporucen..to je veliki minus kako za sluzbe kontrole kvaliteta Renault-a,tako i sluzbe Master Group-a.
Sačuvana

Vookela
Megane
Van mreže Van mreže

« Odgovor #28 poslato: 23.03.2008. - 22:25 »
Podeli temuIdi gore

Pametno radis,to sam i ja razmisljao ali sam na kraju ipak zakljucio da to necu raditi a i nisam do sada mogao jer mi je auto bio pod garancijom pa sam morao kod ovlastenog servisera.Moj drugar koji ima C3 je poludeo zbog tih servisa,jer kaze da su mu nenormalno puno para uzimali u ovlastenom Citroen servisu pa je nakraju on poceo sam da kupuje delove i da ih nosi u jedan n.n.servis preko puta sajma..na kraju je ispalo da su mu ovi iz prodavnice prodali ne-original delove tako da je opet sve morao menjati(zbog tog njegovog iskustva sam i odustao od te ideje)..u pitanju su bile plocice.Na kraju je vozio svoj Citroen u Fiat Stojanov i sa njima je ok zadovoljan.
Ja cu definitvno otici kod Ruskai-a,pogotovo ako je jos ovlasteni a kazete da jeste.Nego reci mi,gde nabavljas delove i kako znas da su sigurno original?

1. moras da mi definises original 
delove kupujem u Malcom-u u Futoskoj ulici, oni prodaju samo delove za Renault. Na neki cudan nacin sam se skontao sa njima tako da dobijem i 20% popusta za solarno placanje... 

Do sada sto sam pazario i menjao bilo je: ulje i filteri - ulje je elf (to Renault preporucuje ), a filteri su cini mi se bili Unico. Sada mi sledi zamena zupcastog kaisa i spanera, a iz pouzdanog izvora sam cuo da je najbolje to sve kupiti u EUROAUTO-u, u Temerinskoj ulici, jer su 1. ruka iz uvoza, najkrace im se roba zadrzava na lageru tako da su kaisevi novijeg datuma, npr. Kupio sam pre neki dan Gates kais i SKF spaner, cca 3.300 RSD me je kostalo.
« Poslednja izmena: 01.04.2008. - 13:41 od strane Exception » Sačuvana

filo
Megane
Van mreže Van mreže

Starost: 119
Auto: meg sport 225

« Odgovor #29 poslato: 23.03.2008. - 22:41 »
Podeli temuIdi gore

@ Vookela : Naravno da mi znaci,svaki savet je dobrodosao..pogotovo sto ste vi svi vlasnici i vi najbolje mozete iz prve ruke da kazete svoje utiske..sve sto sam do sada znao je "rekla-kazala" a ovo je vec bolje   
Mozes li reci za Ruskai,kakvi su sa cenama u odnosu na ova druga dva..pretpostavljam da su povoljniji.
A gde radis redovne servise ako nije secret?   

@ filo : Mislis verovatno na Master Group..ili?   

Da bas taj.   
« Poslednja izmena: 01.04.2008. - 13:41 od strane Exception » Sačuvana

ALP&Net Radar DSP2  Valentine ONE
Stranice: Prev 1 [2] 3 4 5 6 ... 25 Next   Idi gore

Prebaci se na:  

Renault Forum Srbija
Fotoaparati
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF | SMF © 2015, Simple Machines Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.163 sekundi sa 45 upita.
anything