Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite lokaciju u Profilu.
Renault Forum Srbija
19.01.2019. - 03:55 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:

Stranice: Prev 1 ... 20 21 22 23 [24]   Idi dole
Autor Tema: Problemi sa auspuhom (pletenica, cevi, lonci, nosači)  (Pročitano 157831 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Milenko_M
Kadjar
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac
Starost: 64
Auto: Reno Clio 3 1,5 dci , Megan 3 1,5 dci

« Odgovor #345 poslato: 25.06.2018. - 16:07 »
Podeli temuIdi gore

Pletenice su uglavnom prečnika 45 mm .Ovo je broj originalne samo neko nema ove flanšne za spajanje nego je to sve zavareno.
https://www.onlinecarparts.co.uk/bm-catalysts-8333543.html
Uglavnom ovi što rade auspuhe imaju to na lageru.
Sačuvana

sm
Twingo
*
Van mreže Van mreže

Starost: 42
Auto: laguna 3 2.0 dci 130

« Odgovor #346 poslato: 02.07.2018. - 09:36 »
Podeli temuIdi gore

Pomoć lagunu 3 imam već dve godine i nisam imao nekih problema.Prošle nedelje u toku vožnje počeo da se oseća miris izduvnih gasova iz ventilacije ali samo kad se otvore prozori.Pri većim brzinama ne može da se vozi sa otvorenim prozorom.Majstor gledao za vikend nigde ništa ne curi od ulja ,ni na izduvnoj grani ali mi je rekao da je katalizator izvađen(ja sam je tako kupio a nisam znao)i da može biti da se zbog toga oseća jak miris iz ventilacije. Predlaže da kupum katalizator naravno polovan. Šta vi predlažete?U Čačku i Mrčajevcima mi traže 150e.
Sačuvana

kapor
Kadjar
Van mreže Van mreže

Starost: 33
Auto: Renault Clio Sport 172 ph1

« Odgovor #347 poslato: 02.07.2018. - 10:10 »
Podeli temuIdi gore

Nema veze sa zivotom, proveri dal su na auspuhu dihtunzi zdravi, gde se spajaju cevi.
Sačuvana

wcyber
Espace
Van mreže Van mreže

Starost: 39
Auto: Scenic II ph1 1.9 dci 120PS

« Odgovor #348 poslato: 02.07.2018. - 10:16 »
Podeli temuIdi gore

Pomoć lagunu 3 imam već dve godine i nisam imao nekih problema.Prošle nedelje u toku vožnje počeo da se oseća miris izduvnih gasova iz ventilacije ali samo kad se otvore prozori.Pri većim brzinama ne može da se vozi sa otvorenim prozorom.Majstor gledao za vikend nigde ništa ne curi od ulja ,ni na izduvnoj grani ali mi je rekao da je katalizator izvađen(ja sam je tako kupio a nisam znao)i da može biti da se zbog toga oseća jak miris iz ventilacije. Predlaže da kupum katalizator naravno polovan. Šta vi predlažete?U Čačku i Mrčajevcima mi traže 150e.

Proveri sve oko motora pogotovo bakarne podloske dizni
Sačuvana

sm
Twingo
*
Van mreže Van mreže

Starost: 42
Auto: laguna 3 2.0 dci 130

« Odgovor #349 poslato: 02.07.2018. - 16:13 »
Podeli temuIdi gore

Proveriću za vikend kod nekog drugog majstora.Danas kad sam došao sposla dok radi auto više osećam taj miris iz motornog dela nego pozadi iz auspuha. Kad dodajem gas ne dimi dobro vuče i ne troši uopšte ulje. Hvala na odgovorima.
Sačuvana

Stranice: Prev 1 ... 20 21 22 23 [24]   Idi gore

Prebaci se na:  

Renault Forum Srbija
Fotoaparati
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF | SMF © 2015, Simple Machines Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.064 sekundi sa 27 upita.