Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite lokaciju u Profilu.
Renault Forum Srbija
22.11.2019. - 15:53 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:

Stranice: Prev 1 ... 17 18 19 20 [21]   Idi dole
Autor Tema: Problemi sa anlaserom (automobil ne vergla)  (Pročitano 131000 puta)
0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Sebastijan
Kadjar
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac
Starost: 65
Auto: Renault Laguna II Grandtour 1.9dci 88 kW

« Odgovor #300 poslato: 24.04.2019. - 21:24 »
Podeli temuIdi gore

Može biti i do četkica unutar anlasera.
Pokušaj da ubaciš u najvišu brzinu i istovremeno pri guranju vozila zaverglaš na ključ.
To u cilju da malo pokreneš rotor anlasera, može se desiti da uspostavi kontakt.
Sačuvana

Gluvom priču pričati!
Sayrus
Twingo
*
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac
Starost: 37
Auto: Renault Scenic Sky 1,5 dCI

« Odgovor #301 poslato: 08.08.2019. - 14:38 »
Podeli temuIdi gore

Dali ste imali slucaj da kad startujete auto, nesto kvicne na sekund, i da se isto desava pri gasenju auta....bio kod elektricara, ja sam prvo sumnjao na PK kais ili roler, mozda i altenator, ali
 elektricar mi je rekao da se najverovatno radi o anlaseru i da treba isto da se podmaze. Auto pali iz prve bez ikakvih problema. Nisam hteo da sad nesto cackamo jer uskoro idem na odmor, pa ostavicu auto kod njega da vidi sto ustvari pravi to kvickanje. Radi se od Scenik-u 2007 1,5 dci 78 kw. Ako je neko imao slicno iskuatvo neka podeli, hvala unapred
Sačuvana

Stranice: Prev 1 ... 17 18 19 20 [21]   Idi gore

Prebaci se na:  

Renault Forum Srbija
Fotoaparati
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF | SMF © 2015, Simple Machines Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.129 sekundi sa 24 upita.
anything