Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite lokaciju u Profilu.
Renault Forum Srbija
23.01.2017. - 09:36 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:

Stranice: Prev 1 [2]   Idi dole
Autor Tema: Napajanje svetla enterijera, GPS tracker...  (Pročitano 12687 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
mire
Espace
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac
Starost: 40
Auto: Laguna III GT 2.0T 205

« Odgovor #15 poslato: 14.01.2015. - 11:05 »
Podeli temuIdi gore

Ja sam iskoristio + od sijalicice osvetljenja u gepeku, prikljucio GPS uredjaj posto struja u upaljac-uticnice u gepeku ima samo sa kontaktom, kad ono - tamo nestane struje 40 minuta posle zadnjeg diranja auta (primer - zatvaranja vrata ili slicno)

Čekaj, u vožnji ti se isključio?

Ja sam od Grčke došao sa uključenim frižiderom u gepeku i sve je bilo lepo hladno u njemu u Beogradu, a vozio sam danju. Ne bih rekao da se frižider gasio u toku vožnje...
Sačuvana

Whatever the problem is, Clint Eastwood is gonna fix it.
wcyber
Espace
Na mreži Na mreži

Starost: 37
Auto: Scenic II ph1 1.9 dci 120PS

« Odgovor #16 poslato: 14.01.2015. - 12:47 »
Podeli temuIdi gore

Mali off Wcyber da li znas koliko je tacan na racunaru sto pise koliko je napon napajanja?

Trebalo bi da je tacan u bar 0.1 V
Sačuvana

zokce
Espace
Van mreže Van mreže

Starost: 56
Auto: Renault Laguna II 1,8 16V 2004 Limited edition Tech Line

« Odgovor #17 poslato: 14.01.2015. - 14:22 »
Podeli temuIdi gore

Sve utičnice se isključuju kad se isključi kontakt.
Sačuvana

Saćipko
Espace
Van mreže Van mreže

Starost: 33
Auto: Laguna 2, 1.9 dci; W203 Kompressor

Qualis vita, finis ita

« Odgovor #18 poslato: 14.01.2015. - 14:58 »
Podeli temuIdi gore

Na mom seniku se gase unutrasnja svetla cim zakljucam auto... Imam bebu zbog koje mi unutrasnje gori nonstop i cim zakljucam ugasi se. Odnosno, zadnje svetlo u kabini ne iskljucujem uopste!

Edit:

na kom principu radi ovaj gps tracking? Imate li uvid u auto non-stop ili kako?
« Poslednja izmena: 14.01.2015. - 15:00 od strane Saćipko » Sačuvana

Interesuje me sta bi moglo da me zainteresuje da izgubim interesovanje za svu ovu nezainteresovanost

Kad izadjes iz auta, zakljucas ga i ne okrenes se da ga ponovo pogledas, znaci da ne vozis pravi auto
wcyber
Espace
Na mreži Na mreži

« Odgovor #19 poslato: 14.01.2015. - 16:13 »
Podeli temuIdi gore

Pa da, moze da se prati lokacija auta preko nekog web servisa ili da ti salje informacije povratne na mobilni. Mora imati SIM karticu sa internetom u sebi
Sačuvana

Bistro
Scenic
Van mreže Van mreže

Starost: 48
Auto: Laguna2 Ph1 2.2 DCi 2003 Clio2 Ph2 1.5 DCi 2003

Siva Krstarica

« Odgovor #20 poslato: 15.01.2015. - 09:15 »
Podeli temuIdi gore

Čekaj, u vožnji ti se isključio?

Ja sam od Grčke došao sa uključenim frižiderom u gepeku i sve je bilo lepo hladno u njemu u Beogradu, a vozio sam danju. Ne bih rekao da se frižider gasio u toku vožnje...

Ma ne gasi se u voznji, nema problema kad motor radi, i pri kontaktu, ta uticnica za frizider radi dokle radi i motor ili na kontakt (skroz ugurana kartica) ali kad je na kontaktu radi 20ak minuta pa posle se gasi struja u kontaktu, dok od ovog mesta gde sam ja izvukao + ima i bez kontakta i bez kartice i sa zakljucanim autom ali do 40 minuta ako u medzuvremenu ne otvorim vrata, gepek ili sl. a meni treba non-stop struje za traker. U njemu je sim kartica, kad sa mobilnog pratim poruku sa tekstom 9860000 na taj sim dobijem povratnu poruku od trakera sa linkom od googlemap i kad otvorim poruku izadze mi obelezena lokacija na mapi gde je auto, brzina kretanja, koordinate i slicno. Zasad samo to koristim, a ima opcija da mu zadas granicu od recimo 2 kilometra ili kolko oces recimo 15 km. uneses koordinate tvoje kuce ili trenutnu lokaciju ako si kod kuce i to je centar, ako auto napusti radius koji si mu zadao od centra, samo posalje poruku na telefonu, ima jos mogucnosti nisam ih jos proucio. Ovo je namenjeno za kradzu auta ali meni vise koristi kad sinu dam auto znam svakog trenutka gde je  traker se sakrije u autu, je velicine nesto malo vecu od kljuc kartice
Sačuvana

mire
Espace
Van mreže Van mreže

« Odgovor #21 poslato: 15.01.2015. - 16:54 »
Podeli temuIdi gore

A, ok, nismo se razumeli. Za sina ima smisla (možda) ali za krađu ne, jer lopovi obično imaju GPS/GSM jammer koji košta manje od tog tvog uređaja.
Sačuvana

Bistro
Scenic
Van mreže Van mreže

Siva Krstarica

« Odgovor #22 poslato: 15.01.2015. - 18:26 »
Podeli temuIdi gore

Ako je tako onda mozda bolje sto nakon 40 min. se prekida struja i traker je mrtav, jer tako lopovi nece detektirati traker, bar ne pre no sto udzu u auto, a kad provale i traker se probudi 
Sačuvana

mire
Espace
Van mreže Van mreže

« Odgovor #23 poslato: 15.01.2015. - 19:50 »
Podeli temuIdi gore

Ma ne ide to tako. Oni jednostavno nose jammer sa sobom i to je to. Prevencija je majka uspeha.
Sačuvana

wcyber
Espace
Na mreži Na mreži

« Odgovor #24 poslato: 15.01.2015. - 20:34 »
Podeli temuIdi gore

Po meni se to moze resiti jedino ako ce gps uredjaj da salje informaciju svaki minut, i ako nema 2-3 uzastopne informacije, moze da se aktivira alarm da znas da vec neko obradjuje auto
Sačuvana

Bistro
Scenic
Van mreže Van mreže

Siva Krstarica

« Odgovor #25 poslato: 15.01.2015. - 20:58 »
Podeli temuIdi gore

Ima opcija da salje poruku svki minut ili pet ili 20 min. ali to se koristi u voznji i na kraju se automatski spoje tacke kad je traker slao i na mapi izadze cela ruta kako se auto kretao
Sačuvana

Stranice: Prev 1 [2]   Idi gore

Prebaci se na:  

Renault Forum Srbija
Fotoaparati
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF | SMF © 2015, Simple Machines Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 33 upita.