Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite lokaciju u Profilu.
Renault Forum Srbija
25.02.2018. - 10:29 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:

Stranice: [1]   Idi dole
Autor Tema: Pozdrav za sve  (Pročitano 133 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
nikolacube
Twingo
*
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac
Starost: 28
Auto: Renault Megane

« poslato: 13.02.2018. - 00:24 »
Podeli temuIdi gore

Pozdrav društvo. Ja sam Nikola iz Beograda. Od 2012 godine sam vlasnik Renault Megana, kojeg sam uvezao iz Slovenije. 2004 je godište, imao je 200000 na satu prilikom kupovine, sada ima blizu 300.  Osim redovnih servisa sam mu radio letu volana i par puta kugle, to je sve od ulaganja. Auto još uvek ide besprekorno. Motor je 60kw 1.5dci.
E danas idem da kupim Grand Senika  iz 2010godine 1.5 110konja. Auto je iz Italija, i pravo što mi se svidelo na njemu je što ispod haube ima prašine, nije opran. Unutrašnjost je ostala kao kod prethodnog vlasnika, bez dubinskog. Nadam se da ću dobro da prodjem. Zamajac mu je dobar, lepo odvaja i na samom je dnu. Za ostale stvari ću morati da vidim. Megana ostavljam caletu, ipak se ne isplati njega prodavati sa tolikom kilometrazom , a bukvalno nema šta u njega uložiti. Možda ovo nije mesto gde sam ovo trebao da napišem, ali šta god. Biće slika kada ga ulickam... Pozdrav
Sačuvana

boree
Global Moderator
Na mreži Na mreži

Pol: Muškarac
Starost: 42
Auto: Laguna 2 ph1

« Odgovor #1 poslato: 13.02.2018. - 19:03 »
Podeli temuIdi gore

Sačuvana

Stranice: [1]   Idi gore

Prebaci se na:  

Renault Forum Srbija
Fotoaparati
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF | SMF © 2015, Simple Machines Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.059 sekundi sa 26 upita.