Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite lokaciju u Profilu.
Renault Forum Srbija
23.07.2019. - 02:51 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:

Stranice: Prev 1 ... 3 4 5 6 [7]   Idi dole
Autor Tema: Obnova rukohvata za vrata  (Pročitano 56120 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
nuk
VIP
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac
Starost: 36
Auto: Renault Espace

« Odgovor #90 poslato: 15.09.2018. - 21:34 »
Podeli temuIdi gore

Juče sam na ženinoj Laguni prefarbao celu konzolu koja je bila užasna, rukohvati su sledeći za rad.
Gumu sam, po preporukama sa neta, skidao acetonom i sredstvom za čišćenje rern, baš sam se napatio i evo sad čitam za kočiono ulje koje imam al mi nije palo napamet. Uglavnom, evo rezultata

Sent from my x2 using Tapatalk

Sačuvana

milancheshow
Clio
**
Van mreže Van mreže

Auto: Clio 3 1.4 16V 72kW

« Odgovor #91 poslato: 15.09.2018. - 21:48 »
Podeli temuIdi gore

Lepo izgleda... kojom si farbom farbao? Treba naci postojano resenje...

I ja sam krenuo Smak-om za rerne... muka ziva a rezultat losiji... opet kazem zbog buducih citaoca, ulje za kocnice skida lako i jednostavno a potpuno je bezbedno...
Sačuvana

nuk
VIP
Van mreže Van mreže

Auto: Renault Espace

« Odgovor #92 poslato: 15.09.2018. - 21:58 »
Podeli temuIdi gore

Otišao u prvu farbaru i preporučili mi prajmer i ovaj auto lak, koji konkretno, morao bih sutra da pročitam sa boce, za plastiku navodno bez potrebe za lakiranjem jer sadrži lak u sebi?! Ovi su delovi koji se ne habaju toliko tako da će to trajati sigurno, preći ću i rukohvate jer mi je ostalo dovoljno pa videćemo koliko će da traje.
Hteo sam da odradim plastidipom ali me odbilo to što sam čitao da se dugo oseti miris gume na plastici i plašio sam se da radim ove pipave stvari gde je bilo dosta toga sitnog da se zaštiti te je postojao rizik da se odlepljivanjem zaštite odlepi i sloj gume.

Sent from my x2 using Tapatalk

Sačuvana

Ćimo
Global Moderator
Van mreže Van mreže

Starost: 35
Auto: Renault Laguna 3 ph3 sportour 2.0 dci 150hp,Renault Laguna 2 ph2 grandtour 1.9 dci 120hp

« Odgovor #93 poslato: 15.09.2018. - 22:05 »
Podeli temuIdi gore

ja to nisam farbao nego,posto je sva ta plastika na ph2 oblozena nekom zastitnom gumom koja se jako lako osteti,sam uzeo krpu i trljaj kao ludak,poskidao sam skroz tu zastitu i ostala cista crna plastika to je ipak mnogo bolje nego sto je bilo...ono sto mi ostalo su rukohvati i treba da zalepim masku koja se odlepila ispod soferke,samo neznam cime to da lepim

i kupi zeni kozicu za menjac 
« Poslednja izmena: 15.09.2018. - 22:07 od strane Ćimo » Sačuvana

Stranice: Prev 1 ... 3 4 5 6 [7]   Idi gore

Prebaci se na:  

Renault Forum Srbija
Fotoaparati
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF | SMF © 2015, Simple Machines Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.063 sekundi sa 26 upita.
anything