Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite lokaciju u Profilu.
Renault Forum Srbija
26.01.2020. - 12:21 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:

Stranice: [1]   Idi dole
Autor Tema: Problem sa bocnom potporom vozacevog sedista na Cliu III  (Pročitano 1466 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
UrosCuoreSportivo
Twingo
*
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac
Starost: 34
Auto: Renault Clio 3 1.2

Renault Clio 3 1.2

« poslato: 24.09.2018. - 11:25 »
Podeli temuIdi gore

Pozdrav dobri ljudi!
Imam problem sa vozacevim sedistem, tacnije jednim njegovim delom. U pitanju je bocna potpora na ledjnom delu naslona koja se svukla sa svoja konstrukcije. Slikovito opisano, osecam deo konstrukcije sedista na mestu gde bi trebalo da bude sundjer bocne potpore, strana do menjaca.
Zanima me da li se to nekom desilo i da li je moguce nekako ga vratiti na prvobitno mesto bez "rashivanja" presvlake sedista. Ili ako mora da se otvara ko bi to mogao da uradi u Beogradu?
Sačuvana

Clio III
UrosCuoreSportivo
Twingo
*
Van mreže Van mreže

Renault Clio 3 1.2

« Odgovor #1 poslato: 02.10.2018. - 08:14 »
Podeli temuIdi gore

Svratio sam do tapacirera u Zemunu, servis "Ajkula".
Cisto kao info drugima, zamena sundjera u sedistu (moj slucaj) je 4000 din, a ako je ostecena i presvlaka cena je 6000 din. Mislim da je to koreknto buduci da nemam alternativu.
Saljem slike odradjenog posla uskoro, cim zakazem termin.
Sačuvana

Clio III
mire
Espace
Van mreže Van mreže

Starost: 43
Auto: Laguna III GT 2.0T 205

« Odgovor #2 poslato: 02.10.2018. - 08:32 »
Podeli temuIdi gore

Stvarno ne deluje preskupo... Javi kako si prošao i koliko traju radovi, da li mora da im se ostavlja auto. Mene nervira pucanje skaja sa bočne strane sedišta što je boljka L3 ph1. Na ph2 su to fabrički sredili drugim materijalom...
Sačuvana

UrosCuoreSportivo
Twingo
*
Van mreže Van mreže

Renault Clio 3 1.2

« Odgovor #3 poslato: 09.10.2018. - 22:48 »
Podeli temuIdi gore

Jutros, pre posla, sam odvezeo auto u servis "Ajkula" i bilo je gotovo vec oko 14h. Rezultat je fenomenalan, ja ne mogu da verujem da sam sebi dopustio da sve ovo vreme vozim na tako pocepanom sundjeru. Sada bocna potpora ima smisla, drzi mi telo bas kako treba. Na kraju je cena izasla tacno 5000 dinara. Po meni je to ok suma, vredna mojih ledja Smiley
Bacite pogled na sliku, mada se to vizuelno ne moze docarati. Dakle pukao je sunjder koji je "otkrio" deo rama koji me je zuljao u toku voznje. Sada je taj deo sundjera zamenjen i na svom izvornom mestu. Moram primetiti da se u kabini malo oseca miris lepka, sto bi neko shvatio kao gresku al meni prija, bar za sada Smiley

Sačuvana

Clio III
Stranice: [1]   Idi gore

Prebaci se na:  

Renault Forum Srbija
Fotoaparati
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF | SMF © 2015, Simple Machines Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.192 sekundi sa 32 upita.