Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite lokaciju u Profilu.
Renault Forum Srbija
18.11.2019. - 01:44 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:

Stranice: [1]   Idi dole
Autor Tema: Servisi, delovi...Megan I 1.4 16v 2002god.  (Pročitano 719 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
MeganeMK1
Twingo
*
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac
Starost: 49
Auto: Megan 1

« poslato: 19.02.2019. - 12:53 »
Podeli temuIdi gore

Za auto iz naslova me interesuje sledece:

1. Koje ulje sipati, oznaka i cena, sto jeftinije?  Mislim da je tast pre mene koristio ELF 10w-40,nisam siguran, auto ne trosi gotovo ni gram, na satu ima 158000km, da li ostati na 10w-40 ili ici na nesto drugo?
2. Koliko kostaju svi filteri redom i koje uzeti?
3 Primetio sam da na crevima oko servo cantrice vlazi, malo je i opao i nivo servo ulja. Najvise me brine neshvatljiva konstrukcijska greska da su cantrica i creva iznad alternatora, pa ako dodje do curenja, pravo kaplje na njega, ovo sam sve sam zakljucio. Koje servo ulje on koristi, oznake i cene?

Sustinski me interesuju najjeftiniji delovi i ulja, naravno to ne znaci da treba kupiti totalni krs. Auto godisnje ne prelazi mnogo, od 3000 do 5000km, cetri do pet puta godisnje put od 600km u oba smera i lokal.
Sačuvana

djiuliju
Administrator
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac
Starost: 34
Auto: Clio 3 ph1 1.6 16v, Megane 2 ph2 2.0T

« Odgovor #1 poslato: 19.02.2019. - 20:11 »
Podeli temuIdi gore

Za sve sto tebe zanima postoje teme u kojima je pisano nasiroko tako da ovde ide kljuc
Sačuvana

Stranice: [1]   Idi gore

Prebaci se na:  

Renault Forum Srbija
Fotoaparati
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF | SMF © 2015, Simple Machines Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.097 sekundi sa 26 upita.
anything