Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite lokaciju u Profilu.
Renault Forum Srbija
21.11.2019. - 15:27 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:

Stranice: Prev 1 2 3 4 5 [6]   Idi dole
Autor Tema: EGR Off  (Pročitano 4423 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
petarcirjanic
Megane
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac
Starost: 47
Auto: C3 1,4 HDI

« Odgovor #75 poslato: 16.07.2019. - 20:04 »
Podeli temuIdi gore

Možda bude i zanimljivo.
Sačuvana

kapor
Kadjar
Van mreže Van mreže

Starost: 34
Auto: Renault Clio Sport 172 ph1

« Odgovor #76 poslato: 16.07.2019. - 20:11 »
Podeli temuIdi gore

Za moj redosled recenica si sasvim u pravu.  Nista tu nije kako treba  + Pogresan pristup . Trebao sam to sve drukcije .

Iz dizela izlazi onaj crni dim koji je sasvim ok .    Ako vozis iza Kapora mozes fino da se nagutas diima ako to bas tolko volis  .  Ne bi bilo dobro ako njegov auto ne izbacuje dovoljnu kolicinu dima .  Onda  je to ozbiljan problem .   Da i nemoj prilaziti Ev automobilima kad grmi .  Dizeli su zakon !

Nagutas se ti dima Kaporu.
« Poslednja izmena: 16.07.2019. - 20:14 od strane kapor » Sačuvana

filo
Megane
Van mreže Van mreže

Starost: 119
Auto: meg sport 225

« Odgovor #77 poslato: 16.07.2019. - 21:04 »
Podeli temuIdi gore

Izvini ali ja ne volim da vozim iza krbulja koje dime . Nekako me to ne privlaci . U tvom slucaju bi bilo bas suprotno .  Tesko da bi me stigao sa tom kantom . Moja kanta je malo brza  

Stvarno bi voleo to da vidim . Taj pokusaj      Uh ulepsao bi mi dan .

Byk prilicno je bezveze no zanima me koliko imaju samo snage da tupe i miniraju  sve sto napisem .

« Poslednja izmena: 16.07.2019. - 21:07 od strane filo » Sačuvana

ALP&Net Radar DSP2  Valentine ONE
Byk
Koleos
Na mreži Na mreži

Starost: 44
Auto: Laguna III 2.0dci 150hp, Megane II 2.0 16v 138hp, Twingo 1.2 16v 76hp

« Odgovor #78 poslato: 16.07.2019. - 21:18 »
Podeli temuIdi gore

Mislim da biste svi trebali da se vratite temi bez daljih uvreda.
Sačuvana

filo
Megane
Van mreže Van mreže

« Odgovor #79 poslato: 16.07.2019. - 21:37 »
Podeli temuIdi gore

Slazem se u potpunosti  . 

Moje misljenje stoji .  Dizele treba ukinuti .   A prepravljene krbulje bez katalizatora zabraniti. Ljudi treba da shvate kakve su posledice tih prepravki .  Mislim da ovde to ne treba da se promovise . 
Sačuvana

petarcirjanic
Megane
Van mreže Van mreže

Starost: 47
Auto: C3 1,4 HDI

« Odgovor #80 poslato: 16.07.2019. - 21:53 »
Podeli temuIdi gore

Nije problem u forumu ljudi pitaju i dobijaju odgovore šta i kako da se uradi, problem je na višem nivou. Gledam danas autobus GS pun putnika ide a iza njega dimna zavesa, limenke oplate samo što nisu otpale itd, imali smo skoro slučaj neregistrovanih trolejbusa koji uredno učestvuju u saobraćaju, ima još sijaset slučajeva gde država treba da da primer, nisu naši egr ventili problem.
Sačuvana

mire
Espace
Van mreže Van mreže

Starost: 43
Auto: Laguna III GT 2.0T 205

« Odgovor #81 poslato: 17.07.2019. - 07:53 »
Podeli temuIdi gore

filo... Da se prekrstim

imali smo skoro slučaj neregistrovanih trolejbusa koji uredno učestvuju u saobraćaju, 

I, šta radi nesrećni vozač ako ima sudar i ispostavi se da je kriv? Iz džepa plaća štetu? Takva je situacija i sa vojnim vozilima. Možda neki pamte nekadašnje vojne autobuse koji su vozili vojake na posao. Nijedan nije bio osiguran. Ko zna koliko vozača je nastradalo i godinama od plate plaćalo štetu načinjenu na drugim vozilima, a ti autobusi su bili daleko od ispravnih. Nema pravog tehničkog, nema osiguranja, nema registracije...
Sačuvana

Show them no fear, show them no pain.
kapor
Kadjar
Van mreže Van mreže

Starost: 34
Auto: Renault Clio Sport 172 ph1

« Odgovor #82 poslato: 17.07.2019. - 11:05 »
Podeli temuIdi gore

Izvini ali ja ne volim da vozim iza krbulja koje dime . Nekako me to ne privlaci . U tvom slucaju bi bilo bas suprotno .  Tesko da bi me stigao sa tom kantom . Moja kanta je malo brza  

Stvarno bi voleo to da vidim . Taj pokusaj      Uh ulepsao bi mi dan .

Byk prilicno je bezveze no zanima me koliko imaju samo snage da tupe i miniraju  sve sto napisem .

Koji ti kompleks imas u tim godinama pa to je strasno. Etiketiras ljude pez pokrica. I vrlo je upitno dal je tvoj auto brzi od mog i dal bi pobegao, mnogi slicni tebi su se razocarali.
A sto se miniranja tice, a sto te nebi minirali kad samo pises nebuloze. Dizes snagu na autu sa fabrickom strujom pa te nije sa fabrickom malo modifikovanom. Pa te je fabricki kat, pa  nije bice sa megana 3.

Sačuvana

filo
Megane
Van mreže Van mreže

« Odgovor #83 poslato: 18.07.2019. - 07:21 »
Podeli temuIdi gore

Nisam siguran ko ima kompleks .  Ja sigurno ne .

Imam 2 Cat a   Jos jedan stize uskoro .    Voleo bi da vidim tvoj auto .   Zanima me bas kakav je . Iskreno bi bas voleo da je u extra stanju .  Toga ovde nema .  Slep sam . retko kada primetim da je neko bas sredio auto kako treba . I da ga stvarno odrzava .   Od dizel krbulja mi se vrti u glavi .  Na sve strane su .  Samo rokcu i pusnjare .  Projekti su zamrli .  Ako cak nesto i procitam  to je smesno . Krpez 
Sačuvana

Stranice: Prev 1 2 3 4 5 [6]   Idi gore

Prebaci se na:  

Renault Forum Srbija
Fotoaparati
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF | SMF © 2015, Simple Machines Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.135 sekundi sa 31 upita.