Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite lokaciju u Profilu.
Renault Forum Srbija
26.08.2019. - 09:51 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:

Stranice: [1]   Idi dole
Autor Tema: ZASTO SVE Use*ete STO VALJA  (Pročitano 385 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
krca79
Twingo
*
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac
Starost: 40
Auto: Reno Senik 2 2005

« poslato: 04.08.2019. - 12:18 »
Podeli temuIdi gore

Pre bi prosao test za prijem u vojno bezbednosnu agenciju nego sto sam se ovde registrovao!!

1.Cekanje na odobrenje administratora sam cekao skoro 3 sata jedna poruka e hvala sto ste se registrovali pa kad dobijete sledecu onda se ponovo poklonite ok mislim gotovo ono k..... logujem se i da predjem na tacku 2.

2.Skontam konacno logovanjem da sam unutra kad ono novo iznenadjenje opa moras da popunis godine( koja je poenta da znate moje godine , ko to proverava , kome je to bitno uopste) i velikim slovima ograniceno vam je opet pisanjae do popunjavanje istog tesko sr*nje  jel mozete jos nesto da zakomplikujete da vam pomognem mozda otisak prsta , ocne roznjace ,dajte nam posebne uredjaje za logovanje, pa trazite onda i podatke iz licne karte, krstenicu, zavrseno obrazovanje, da li imam bolesnih u porodici nemojte ovako povrsno.

3.Na kraju oram da procitam i neka pravila ali ne lezi vraze gde sad da klinkem , cetujem sa telefona, stao mi jereno na sred ulice, pousavam da se registrujem na jedinom relevatnom forumu za mog reno senika i nemam pojma sta jesam, a sta nisam uradio dobro no nema veze angazovacu strucnjaka za informatiku da mi pomogne da se registrujem na ovom forumu ili sam mozda mnogo glup ili sam nesto prevideo.

poenta price zasto zase*ete sve sto valja , toliko jednostavnijih nacina za registraciju v napraviste ko polaganje za NASU.Dajte resite to nama sto ne koristimo racunare a imamo potrebu da saznamo pravite velike probleme ej 4 sata pokusavam da se ulogujem da li ste normalni i dalje imam ogranicene mogucnosti sta je sa vama jeste li poludeli da vas covek pita????????
Sačuvana

TataiTea
Twingo
*
Van mreže Van mreže

Starost: 35
Auto: Renault Scenic 1,9 dci 120ks

« Odgovor #1 poslato: 04.08.2019. - 12:21 »
Podeli temuIdi gore

Potpuno se slazem i podrzavam istu obulu sam i ja prolazio!
Sačuvana

krca79
Twingo
*
Van mreže Van mreže

Auto: Reno Senik 2 2005

« Odgovor #2 poslato: 04.08.2019. - 12:46 »
Podeli temuIdi gore

A ne lezi vraze javljaju se i novi problemi koriscenjem ovog foruma u komunikaciji sa drugim clanovima ima deo u kome mora da se upisu slova koja:

1Su totalno nejasna pa naprimer A lici na R , slova su zamagljena i te velicine da nemas pojma da li su mala ili velika.Tako da moras 5 puta da ukucas da bi pogodio neko slovo a u medjuvremenu su i zamucena ili prezvrljana itd itd itd pa molim administratore da ukinu ovu opciju i ostale opcije i vrate na normalnu registraciju a da u pozdravnoj poruci administratora za nove clanove posalju pravila ponasanja i ostalo , cuj predstvaljanje pametnjakovici.

Kad ste tako pametni mogli ste da napravite temu kako unaprediti forum , aj gldajte da uvedete i novcane kazne budite napredniji od drugih nemojte na ovom da stanete!!!!!
Sačuvana

boree
Global Moderator
Van mreže Van mreže

Starost: 44

« Odgovor #3 poslato: 04.08.2019. - 13:13 »
Podeli temuIdi gore

A da ti lepo kupiš neki drugi auto? 21.000 članova imamo , mnogi su aktivni i rado pomažu. Sa ovakvim stavom ti se niko neće radovati. Prijatno druženje.
Sačuvana

Bistro
Kadjar
Na mreži Na mreži

Starost: 51
Auto: Laguna2 * 2.2 DCi 2003 Initiale Renault Clio2 F2 1.5 DCi 2003

Siva Krstarica

« Odgovor #4 poslato: 04.08.2019. - 13:37 »
Podeli temuIdi gore

Ja da sam na tvom mestu smesta bi batalio ovaj bezvezni forum i ni slovo vise ne bi napisao.
Sačuvana

mire
Espace
Van mreže Van mreže

Starost: 43
Auto: Laguna III GT 2.0T 205

« Odgovor #5 poslato: 04.08.2019. - 13:49 »
Podeli temuIdi gore

Još bolje, da sam na njegovom mestu napravio bih novi renault forum koji će sigurno biti nemerljivo bolji!
Sačuvana

Show them no fear, show them no pain.
Ćimo
Global Moderator
Van mreže Van mreže

Starost: 35
Auto: Renault Laguna 3 ph3 sportour 2.0 dci 150hp,Renault Laguna 2 ph2 grandtour 1.9 dci 120hp

« Odgovor #6 poslato: 04.08.2019. - 14:28 »
Podeli temuIdi gore

Zabranjeno je pisati velikim slovima,procitajte pravila foruma!!

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

Sačuvana

frenchkey
Scenic
Van mreže Van mreže

Starost: 55
Auto: Megane I, ph2, 1,4e RN; Scenic II, ph 1, 1,6 16V exception, LPG

« Odgovor #7 poslato: 04.08.2019. - 19:05 »
Podeli temuIdi gore

panika je kad se ljudi registriraju na neki forum jer su u problemu i treba im hitno neka pomoć. Ja sam se na forum registrirao bez tog pritiska pa mi nije bilo teško čekati.Pa nisu administratori plaćeni da non stop dežuraju na forumu
Sačuvana

damal
VIP
Van mreže Van mreže

Starost: 48
Auto: Renault Kadjar (maskirani Nissan....)

« Odgovor #8 poslato: 04.08.2019. - 19:36 »
Podeli temuIdi gore

Slazem se sa ostalim forumasima i podrzavam njihove preporuke.
Ovaj forum nije "usran" bas zato sto se stiti od "useravanja" preko svojih pravila.

Ko hoce da bude clan - mora da ih postuje.

Kome je to tesko - hvala lepo....
Sačuvana

petarcirjanic
Megane
Na mreži Na mreži

Starost: 47
Auto: C3 1,4 HDI

« Odgovor #9 poslato: 04.08.2019. - 20:20 »
Podeli temuIdi gore

panika je kad se ljudi registriraju na neki forum jer su u problemu i treba im hitno neka pomoć. Ja sam se na forum registrirao bez tog pritiska pa mi nije bilo teško čekati.Pa nisu administratori plaćeni da non stop dežuraju na forumu
Slažem se sa navedenim, ipak je ovo virtuelni svet, nije kao tipa otišao si kod majstora gde plaćaš pa hoćeš odmah, čak ni tada nemože hoću odmah nego se zakazuje, na dosta auto foruma sam član i uglavnom je svugde slično.
Sačuvana

Goxxy
Dassault Rafale
VIP
Van mreže Van mreže

Auto: 2011. Renault Megane Rafale 1.5dCi FAP 110bhp EDC

Not all are as well equipped as a Renault Laguna

« Odgovor #10 poslato: 04.08.2019. - 20:26 »
Podeli temuIdi gore

Ne bih rekao da je forum usran, nikako. Pre bih rekao da je tvoj problem doveo do frustracije koju si ovde iskalio, pa si besan i na Renault i na RFS i na onog ko je smišljao pravila. Pravila su tu da se poštuju, ako nećeš da ih poštuješ - ne moraš da se registruješ, hvala lepo. Pravila su tu da bismo se bolje upoznali, družili, saznali više jedni o drugima, a ne da dođe neko momentalno ko je u problemu i više nikada ne uđe u forum, jer eto - njegova je muka jedina na svetu, najveća i svi, apsolutno svi treba da skoče istog momenta na noge da čitaju, pomažu, uključuju dijagnostiku, razvlače instalacione šeme po podu, dođu sa šlepom, dežuraju da odobre nove članove, itd, itd. Inače jedan od razloga zašto sam batalio admin funkciju na forumu - sve gore nebrojeno.

A sad, pravac na temu da pomognete čoveku, nemojte da ga podjebavate, molim vas!

Sent from Huawei P9

Sačuvana

petarcirjanic
Megane
Na mreži Na mreži

Starost: 47
Auto: C3 1,4 HDI

« Odgovor #11 poslato: 04.08.2019. - 20:30 »
Podeli temuIdi gore

Koji beše problem sa renaultom? Ništa šalio sam se, sad vidim da sam odgovarao u temi, može i brisanje moje gluposti.
« Poslednja izmena: 04.08.2019. - 20:35 od strane petarcirjanic » Sačuvana

Stranice: [1]   Idi gore

Prebaci se na:  

Renault Forum Srbija
Fotoaparati
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF | SMF © 2015, Simple Machines Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.482 sekundi sa 37 upita.