Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite lokaciju u Profilu.
Renault Forum Srbija
22.10.2019. - 00:45 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:

Stranice: [1]   Idi dole
Autor Tema: 1.9 dci problem  (Pročitano 100 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
artofrocks
Twingo
*
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac
Starost: 44
Auto: Scenic1 RX4 1.9dCi

« poslato: 06.10.2019. - 13:33 »
Podeli temuIdi gore

Pozdrav ljudi, zovem se Milan i nov sam ovde. Oko godinu i po dana vozim reno scenic rx4 1.9 dci i veoma sam zadovoljan sa njim. Medjutim imam cudan problem koji ni majstor ni ja ne mozemo da odgonetnemo. U zadnjih mesec dana, auto mi gubi vodu i ne mozemo da provalimo gde. U voznji je ok, ali preko noci mu padne nivo na minimum. Kada dolijem do maksimuma i provozam ga 5, 10 kilometara, on podigne oko 2 cm nivo iznad maksimuma. Skoro je uradjen veliki servis i motor je zaista u odlicnom stanju. Ako neko ima iskustva sa ovim problemom ili zna o cemu se radi bio bih mu zahvalan na pomoci. Vise me sramota da svako jutro dolivam vodu, da ga ne zakljucavam u dvoristu, mislio bih da se neko zeza sa mnom  . Izvinjavam se administratorima, ako tema vec postoji.
Sačuvana

slavko_bgd
Global Moderator
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac
Starost: 48
Auto: Alfa Romeo 1.6TS

« Odgovor #1 poslato: 06.10.2019. - 14:01 »
Podeli temuIdi gore

Zdravo Milane i dobrodošao na Renault Forum Srbija. Ovo je tema za predstavljanje novih članova. Odobren ti je pristup tako da možeš pretražiti Forum ili pokrenuti svoju temu ukoliko ne nađeš adekvatan odgovor. Dok se ne snađeš, kreni od ove teme: http://www.renaultforumserbia.com/index.php?board=113.0 ili pročitaj neka korisna iskustva ovde: http://www.renaultforumserbia.com/index.php?topic=55218.0

Srdačan pozdrav  
« Poslednja izmena: 06.10.2019. - 14:04 od strane slavko_bgd » Sačuvana

Improvizacija je majka svih...sekiracija.
Stranice: [1]   Idi gore

Prebaci se na:  

Renault Forum Srbija
Fotoaparati
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF | SMF © 2015, Simple Machines Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 25 upita.