Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite lokaciju u Profilu.
Renault Forum Srbija
17.06.2019. - 00:52 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:

Stranice: Prev 1 ... 22 23 24 25 [26]   Idi dole
Autor Tema: Problem: nece da upali (senzor polozaja radilice / TDC senzor)  (Pročitano 190783 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
zokce
Talisman
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac
Starost: 58
Auto: Renault Laguna II 1,8 16V 2004 Limited edition Tech Line

« Odgovor #375 poslato: 01.04.2019. - 20:44 »
Podeli temuIdi gore

Testiraj tako što ćeš otići kod autoelektričara. Cajber je verovatno u pravu za anlaser.
Sačuvana

mimi1994
Clio
**
Van mreže Van mreže

Starost: 24
Auto: Renault Scenic 2001 1.6 + Tng

« Odgovor #376 poslato: 05.05.2019. - 23:48 »
Podeli temuIdi gore

Da li moze taj senzor da utice na brzinu auta i ubrzanje mozda? Vidim da je jedan gospodin na youtube napisao na engleskom engine speed sensor. Mene zeza da nekad nece da upali auto i to na 5 6 meseci kada se zaprlja senzor uzmem skinem ocistim vidim malo prasine prljavstine na vrhu i opet vratim zasrafim na pola kljuca pali to mi se desava samo prvo paljenje, pre 2 dana nisam mogo da upalim verglao po 4 5 sekundi 6 7 puta i nikako onda su dosli drugovi gurnuli me i odma upalio cudno. Prenocio sutra dan upalio bez problema pa opet juce nece isto verglao ali 3 4 puta danas ocistio senzor i upalio na pola kljuca bolje nego ovih dana kada je palio posle kada je zagrejan nije mi jasno zasto da li se nesto zapekne cudno mi je, pored senzora desno gde se nalazi metal ima pored neka kao cevcica i neki poklopac ja to izvuko vidim ima neka cevcica unutra cemu to sluzi? To je sigurno radilica ali nzm cemu to sluzi cevcica fi 3 4 mm sigurno da li se tu ulje sipa ili sta vec?

Evo je slika te cevcice u sredini slike sa kapicom.

« Poslednja izmena: 06.05.2019. - 00:01 od strane mimi1994 » Sačuvana

Doric
Twingo
*
Van mreže Van mreže

Starost: 27
Auto: Renault Megane II 1.9 dCi 130ks

« Odgovor #377 poslato: 30.05.2019. - 08:50 »
Podeli temuIdi gore

Ipak mi ispisuje poruku na ekranu "steering not locked" .. i nece da upali.. par puta ugasim kontakt/dam i onda upali ... dotegao sam taj neki sraf na toj crnoj kutiji al opet isto nekad izbaci tu poruku i nece da upali ..
Jel imao neko slican ili isti problem i kako ga je resio?
Sačuvana

Stranice: Prev 1 ... 22 23 24 25 [26]   Idi gore

Prebaci se na:  

Renault Forum Srbija
Fotoaparati
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF | SMF © 2015, Simple Machines Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 0.065 sekundi sa 26 upita.