Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite lokaciju u Profilu.

Renault - delovi, održavanje, problemi, unapređivanje vozila > Tuning

HHO generator

(1/170) > >>

Markoman:
Ne znam da li temu postavljam na pravo mesto. Ako sam pogresio molim administratore da me isprave.
Sta mislite o ugradnji HHO generatora u automobile?
HHO generator iz vode stvara kiseonik i vodonik (ako ne gresim to je elektroliza) i onda takvu smesu ubacuje u usisnu granu auta.
Navodno potrosnja auta se smanjuje od 30 do 50%, smanjuje se emisija CO2, auto dobija na snazi,motor radi bolje i produzava mu se vek,ulje je cistije...
Sve ovo meni ne bi bilo zanimljivo da moj rodjak koji je auto mehanicar nije narucio ovu spravicu. Stize mu za koji dan iz Nemacke sa kompletnim uputstvom za ugradnju.
On planira da ovaj uredjaj postavi na svoj mercedes 190d i naravno ja cu biti tu da to sve lepo uslikam i postavim slike da se vide.
Potrudicu se da pisem o svim mogucim problemima a i prednostima ove spravice kada bude postavljena na auto.
Iskreno ako se dobro pokaze razmislicu o ugradnji iste u svoj auto.
Ako je sve tacno po pitanju ustede ova sprava bi se isplatila svakome.

Piros:
Pre neki dan sam citao u novinama o HHO generatoru, ali lik je iz cini mi se Zajecara koji je to napravio. :hmm: Kako sad iz Nemacke stize u cemu je fora?

Markoman:
Cuo sam i ja za toga iz Zajecara. Izgleda da cak ima da se naruci preko interneta.
Nisam pitao rodjaka kako je narucio uredjaj,znam samo da mu stize za koji dan.
Ja sam gledao na you tube,ima zanimljivih stvari da se vidi o HHO generatoru.

chika.doctor:
A kako radi taj generator? Mora da postoji neki izvor energije, da bi mogao da razdvoji vodonik i kiseonik iz vode..

Djuro:
Koristi sasvim malo struje.  :yes:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju