Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
A

Renault fabricke felne

Započeo AccA, 24.03.2008. - 12:28

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Click

Scenic Conquest

Louxor 16



Celsius 17


Click

Modus 15

Barrioco



Kimono 15



Moai 16



Ottoman 16


Click

Twingo II

Nymphea 14



Alizar 15



Amperatrice 15



Noxiane 15



Twingo RS 16



Twingo RS cup sasija 17


Click

Koleos

sve su 17-ice, bar za sada

Crusoe



Fidji



Oasis


Click


Exception®

Citat: Click poslato 05.12.2008. - 17:56
Bebop 17-ica



Cup 17



Mala ispravka: prvi navedeni model dolazi samo sa RS 197-icom (5 rupa) a drugi model dolazi na Cup verziji (takođe 5 rupa)-nisu dodatak, kao što si napisao ;)

:yeah: :yeah: :yeah:

ΕΛΛΑΣ

Click

Bukvalisto  :doh: Mislio sam dodatak u smislu nastavka, dodavanja felni koje nisu na gornjem spisku  :yes:

Exception®

SRY ako je tako, onda je moja greška u koracima :o: Ja sam to "dodatak" shvatio kao mogućnost porudžbine iz Renault boutique-a za bilo koji Clio III a nije. Bitno da smo se razumeli :yeah:
ΕΛΛΑΣ

renome




sa mog megana, ne znam koji je model felni...    :fucka:



vladII87

ljudi,ima li neke felne za scenic-a???

drMarty

Citat: Click poslato 05.12.2008. - 18:19
Scenic Conquest

Louxor 16



Celsius 17



Pa evo za Senika..

fLiP

^^ ima jos alu felni za scenica, pokusacu i ja da nadjem jos slika. :) Ali ne verujem da bi voleo da dajes 500-600e za polovne 15". Tako se krecu cene...  :fiju:

Mozda ima da se nadje i jeftinije. :)

Exception®

ΕΛΛΑΣ

Stragi21

Ne verujem da imaju u ponudi...

Ilic-PA

Jel ima u Sapcu da se nadju polovne dobre felne, da ne idem za dzabe... cenim da na placevima skrate nekog clia za felne, da ostave za prodaju...
Živeo sam u 3 decenije, 2 veka, 2 milenijuma i 4 države, a tek mi je 20a!