Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
T

Auto otpadi

Započeo trilijan, 30.09.2008. - 10:09

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

l2ka0801

Zanima me da li neko moze da mi kaze gde mogu u Beogradu da nadjem polovan prednji levi far i migavac za Megan 1 1998 godiste i koja je okvirna cena? Pozdrav

Djemba

Za yu-lukas mi je rekao majstor koji mi je popravljao stari auto. Tu sam kupio onu crnu plastiku na prednjem braniku za Megane II, u Kompresoru su mi trazili 11.000 dinara za obe plastike, a u yu-lukasu sam uzeo samo desnu za 1.000 dinara, to nisu original delovi i ta plastika nije legla kao da je fabricka, ali to moze da primeti samo neko ko se bas detaljno zagleda.
Sto se tice otpada, ja isto znam za taj na ledinama, zvao sam ih pre par meseci da vidim da li imaju sedista za mog Megana, posto sam na jednom polomio rucicu za pomeranje napred-nazad, trazio mi je lik 200 evra za prednja i zadnja sedista (kozna), a u Renault Sava je samo taj deo sedista gde se nalazi rucica 180 evra (za jedno sediste)  :blink:
U svakom slucaju se otpad isplati...  :yes:
Kroz život samo s' osmehom, puno puta se opek'o, zato sad i puter sečem samo bonsekom...

nuk

Citat: l2ka0801 poslato 17.02.2010. - 21:38
Zanima me da li neko moze da mi kaze gde mogu u Beogradu da nadjem polovan prednji levi far i migavac za Megan 1 1998 godiste i koja je okvirna cena? Pozdrav

http://www.polovniautomobili.com/oglas317542/delovi_za_megana_96/


Probaj ovde nije u bg-u al kapiram da salje

poz

Aleks

A mene interesuje da li postoji neki auto otpad u blizini Zrenjanina? :smile:

makarije

Citat: Aleks poslato 27.02.2010. - 01:30
A mene interesuje da li postoji neki auto otpad u blizini Zrenjanina? :smile:


"crni" zabalj , imas i nekog u djurdjevu
zenu dupe krasi a tortu orasi

F1

Evo jedan odlican "otpad" tj.privatni servis za Renault u RUMI

Polovni delovi za Megan,Clio,Laguna 064-36 333 37

Nidza

Boki

^^
Da se nadovezem na predhodni post.Nacuo sam da ce ovaj otpad-servis biti ovlasceni renault servis :nezna:
Nisu sale za umove male

akaboka

Tesko naci delove za Clio3 :(,a pogotovu far :(
:wavey:

fLiP

Akaboka sta ce ti far? Imas prodavnicu u Kumodraskoj ulici posle Soko starka, kada ides prema grada, sa te iste strane gde je i Soko Stark, imas neke nove sive zgrade. Tu ima dosta firmi. Skrenes desno ka tim zgradama i ides skroz do kraja i onda ponovo skrenes desno i videces prodavnicu (farovi, maske, branici...)

akaboka

Jos pre je pukla plastika na faru,zalepila silikonom i super je :).ali hocu da zamenim to.Hvala na info...Probacu da ga pronadjem...nemas broj telefona?
:wavey:

rendza

064 286 86 04,decko se zove Goran i on ti moze pomoci oko polovnih delova za Clia III,inace je u BG.

akaboka

hvala na postu.Je l' to neki servis,auto odpad?
:wavey:

Miki

Ljudi daj te neki otpad okolina Nisa, ko zna? :cancan:
Ne brze od zivota

darkob

Zna li neko gde bih mogao da kupi zadnji spojler za megana coucha?
DB

bingo

#59
ima li negde da se kupi par plasticnih delova ispod haube kod farova za Megana 2 lepo popunjavaju prostor vidjao sam to na skupljim modelima megana. To je 3 plastike na posudi za vodu,na levom faru i akomulatoru.


ljudi kazu da si los kada prestanes da se ponasas, onako kako njima odgovara