Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
T

Auto otpadi

Započeo trilijan, 30.09.2008. - 10:09

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Du$@n

da li neko zna neki auto otpad u Nisu?

aleksandar.o

a sto ti je bitno gde se nalaz kada svi salju brzom postom a to je 200-300 dinarai stigne ti sutradan kuci ili gde vec ostavis adresu

Du$@n

pa kako da narucim to sto mi treba nemam ni br ni nista ?   :??:

aleksandar.o


Djemba

Ja nesto ne bih narucio polovan deo postom, mozda gresim, ali ako je vec polovan, hteo bih bar da vidim u kom je stanju, naravno za neke delove mi koji se ne razumemo ne mozemo ni da znamo u kom je stanju, ali za neke estetske je bitno da ih vidis. Mada pretpostavljam da postoji varijanta da vratis odmah po brzoj posti taj deo nazad ako nesto ne valja.
Dusane izvrti malo stranice unazad, mislim da je neko ostavio neke kontakte otpada u Nisu, ili barem u okolini.
Kroz život samo s' osmehom, puno puta se opek'o, zato sad i puter sečem samo bonsekom...

urrade

zna li neko gde bih mogao naci poklopac cilindra brave(vidi sliku)

bingo

Citat: urrade poslato 10.05.2010. - 17:16
zna li neko gde bih mogao naci poklopac cilindra brave(vidi sliku)

koje ti je boje ovaj auto ili ga nisi oprao od 2004 g  :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


ljudi kazu da si los kada prestanes da se ponasas, onako kako njima odgovara

urrade

auto je beli,to nije prljavstina vec neka tecnost za uzimanje otisaka,prskao policijski tehnicar a ja  :foto: odmah posle toga,
gde ti parkiras  :renault:? mogao bih skinuti sa tvoje brave posto si se vec javio :hihi: :hihi:

bingo

Citat: urrade poslato 10.05.2010. - 22:48
auto je beli,to nije prljavstina vec neka tecnost za uzimanje otisaka,prskao policijski tehnicar a ja  :foto: odmah posle toga,
gde ti parkiras  :renault:? mogao bih skinuti sa tvoje brave posto si se vec javio :hihi: :hihi:
sad vidim da si zemljak kad ti se ovo desilo bili su se malo smirili  :yeah:


ljudi kazu da si los kada prestanes da se ponasas, onako kako njima odgovara

ljube2008 R11

da li neko zna nekog ko ima polovne ferove za r 11 tse,po dva na svakoj strani,i još da šalje bzom poštom

Djemba

Ako ces da kupis taj deo, najpovoljnije ti je u Yu-Lucasu, http://www.yu-lucas.co.rs/www/index.html.
U ovlascenom servisu ti je taj deo oko 2000rsd, zovi ove pa proveri koliko je kod njih.  :hey1:
Kroz život samo s' osmehom, puno puta se opek'o, zato sad i puter sečem samo bonsekom...

urrade


Djemba

Onda ti ostaju opcije: Kupis u servisu i pljunes oko 2000; kupis na otpadu za cirka 3-4 soma sve 4 (ili 2 zavisi koliko imas vrata, onda je i jeftinije) srebrne cele kvake i treca opcija kad odes u neki drugi grad skines nekome (samo pazi da nije sa foruma)  :banme:
Kroz život samo s' osmehom, puno puta se opek'o, zato sad i puter sečem samo bonsekom...

urrade

 :yeah: treca varijanta je najjeftinija :yeah:,samo kako da znam da nije forumas  :??::nezna:,a i sta ako vlasnik naidje :bat: :bat:,salu na stranu
ne daje mi se 2000 za 2gr plastike,danas ne radim pa cu da okrecem brojeve telefona koji su ovde napisani,imace valjda neko,
pozdrav

chika.doctor

#89
Citat: Miki poslato 30.03.2010. - 00:23
Ljudi daj te neki otpad okolina Nisa, ko zna? :cancan:
Citat: Du$@n poslato 07.05.2010. - 12:12
da li neko zna neki auto otpad u Nisu?

U Nisu imas Williams kada krenes iz Donje Vrezine ka Malci, imas u Blacu 'Auto-Raca', broj 027/371-535, imao je radnju na semaforu kod Kiceva, nije specijalizovan za Reno, ali ima delove..


A zna li neko gde mogu da nadjem metalik crna zadnja desna vrata za R19? Uzeo sam neke brojeve sad, sutra cu da zvrckam, ali mozda neko zna i ovako..

Neko je pitao pre nekoliko stranica, da li se sad po novom zakonu, motor racuna kao rezervni deo??? :hm:

Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere. - Colin Chapman.