Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.

Plastika ispod motora - suspleh

Započeo neno20st, 08.02.2012. - 17:42

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

neno20st

Poštovani Od ovog pustog snijega otkvacila mi se ona plastika ispod motora, odnosno visi na jednom sarafu.Ona je cijela jedino rupe od šarafa su puklei i oni su ispali. Dali moze auto vozit bez nje? Zanima me koliko bi me dosla zamjena. i kako da onaj ostali saraf skinem. i maknem plastiku. Nalazim se u osijeku. Hvala svima

Milenko_M

Ako se vozi sa labavom plastikom po ovom snegu onda će do motora ulaziti sneg.To nije strašno ali pošto ima i soli onda nije dobro.
Mora se auto pregledati na kanalu ili dizalici i videti na licu mesta.Ako su samo šrafovi ispali onda se zamene , ako su odlomnjena mesta
gde drže šrafovi onda se mora improvizirati i nekako učvrstiti.

bingo

ili dati za novu oko 120 eura 

toliko je kostala plastika  twinga koju smo porucili za mog tasta  ni za klija neje jeftinije sigurno

najbolje je iskoristiti tu staru kako bilo ali je pre toga skini ako je citava da ne bi polomio pola motora ispod  po ovom sranju od vremena


ljudi kazu da si los kada prestanes da se ponasas, onako kako njima odgovara

kilija06

Ma ja vozim bez te plastike evo 3 god i presao oko 30k i nista ne fali,nema rdje nema nista,leti je bolje bez te plastike jel hladi bolje ulje i  motor

jajajaja

Menu su rupe gde idu srafovi "oblajznule"?? tako kaze majstor, on je tu nesto budzio i nista nije naplatio kada mi je menjao antifriz

DarkoJ

Probaj nešto sa plastičnim vezicama, one su zakon za takve stvari.... :yeah:

SlObOdNi

Ja je nisam dobio uz auto od predhodnog vlasnika, evo dve i po god nisam ni uspeo da je nadjem po otpadima...

Znam da je neki modeli ni nemaju, tako da, ne opterecuj se, skini je...

Mozes da je odneses kod nekog plasticara da ti izvari nova mesta za srafove, ako ima "sifru" plastike na sebi, srafove ces naci u svakoj gvozdjari...

Do tada mozes i da je ucvrstis plasticnim vezicama :ok:

neno20st

hvala svima i svaka cast na odgovorima, evo sa meštrom se dogovorio sutra da dođe do mene da neiden po snigu sa autom. Glavno da nije nista strasno

Alhemičar

Na Cliu 3, ta plastika je prilično velika i dobro štiti podvozje auta od raznoraznih uticaja. Naravno da možeš voziti bez nje, jer kao što mnogi već rekoše, mnogi automobili je nemaju od prvog dana pa je sve ok, ali šteta da je nemaš kada već postoji predviđeno mesto za to.
Ponovno stavljanje platike je nemoguće izvesti u sopstvenoj režiji i bez kanala na koji bi naterao auto, zato, ako ti se to već desilo, otiđi do što boljeg plastičara ili nekog iskusnijeg mehaničara, koji će to znati da ti odradi i ako može, zašrafi ponovo.
Mislim da moj auto ima jos nesto osim dobrog izgleda.

Exception®



Kad sam otvorio temu i pročitao problem, već sam se obradovao da ću da budem pametan i da ti predložim vezice kad se tu neki pre mene već dosetili :lool: :lool: :lool: Šalu na stranu, i u servisima tako rešavaju problem "šuspleha" :yeah:
ΕΛΛΑΣ

methane

^^ Drž'te "šuspleh" dok majstori odu.   :zubo:
KUD Idijoti - tud' i ja

PremieRacing

Meni treba pa sam našao:

Kontakt Osoba:  Slobodan
Telefon:  064 212 35 75
Lokacija:  Beograd
Tekst Oglasa:  Donje Zastite Motora / Prednja Potkrila / Unutrasnji Blatobrani , Za Modele Clio, Megan, Laguna, Scenic, Trafic, Master Do 2010 Godine. Novi Delovi U Odlicnim Stranim Izradama, Nisu Kineski I Nisu Turski, Odlicnih Su Cena I Odlicnog Kvaliteta. Delove Saljem Povoljnom Brzom Postom U Sva Mesta U Srbiji. Saljite Sms Poruke Ili Pozovite. Od Ponedeljka Do Subote, Od 09:30 18:00 H. Hvala.


Molim moderatore da smeste gde treba ili da ostave ovde...
.

fLiP

Ostace ovde za sada. A moze i u auto otpade.

SlObOdNi


pedjolino76

heh moja petica ima metalnu tu zastiti i pre neki dan sam toliko rio po snegu da sam sve napunio snegom ,pa mi jso i  kod menjaca sve napunjeno snegom nece u 5 da ubaci zaledilo ,poludeo sam hehehe :cekicem: :cekicem: :cekicem: