Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
avatar_Mr.Black

Problem: prskalice, pumpa vetrobranskog stakla

Započeo Mr.Black, 31.10.2008. - 08:34

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Boki

I ti bi umro da te neko stavi na haubu i voza po ovom minusu :help:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:
Zaledila ti tecnost za pranje vetrobrana,kad malo popusti minus proradice opet sve :yeah:
Nisu sale za umove male

Adam

I ja kontam da je samo zaledilo...ipak je ledeno napolju...
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju. Strpite se. I dijamant je u osnovi ugljenik, ali je umeo da čeka."

Cherokee

Pa razumem da je minus napolju, ali bilo je i minusa prosle godine pa sve normalno radilo... Zato i pitam  :nezna:

Verovatno su mi ovi na Avii uvalili neku fals tecnost, cim ledi na prvi minus  :bat: :laugh:

Moracu sutra da vidim kakva je situacija... Kazem, brinulo me sto se ne cuje nista da radi  :strah1:
while(!asleep()) {sheep++;}
Life is too short to remove USB safely.
Bolje biti smatran budalom, nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju.

Nikola8

^^

Uvalili ti fals tecnost 100%,ili su dolivali obicnu vodu,to se na pumpama radi itekako!

Zato ja koristim samo Sonax od 25 ml,koji se stavlja na 2,5 lit. destilovane vode!

Bas sam danas koristio prskalice i radi bez problema!
Mi stvaramo automobile!

Cherokee

Ako je zaledilo, kako da ga odledim ?  :nezna: Da grunem vrele vode unutra ili?  :tup:
while(!asleep()) {sheep++;}
Life is too short to remove USB safely.
Bolje biti smatran budalom, nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju.

Nikola8

 :nezna:

Ali mislim da to ne bi bilo bas pozeljno!
Mi stvaramo automobile!

Stragi21

Pa ako zagrejes motor mislim da bi trebalo da popusti...

Nikola8

Mislim da od toga nema nista!

Meni se to desilo prosle zime,i nije bilo vajde od zagrejanog motora!
Mi stvaramo automobile!

fLiP

Uteraj auto u toplu garazu i ostavi ga da prenoci. :D hehehe

Nikola8

Citat: fLiP poslato 18.12.2009. - 21:13
Uteraj auto u toplu garazu i ostavi ga da prenoci. :D hehehe

A da malo nalozi drva pod njim! :bigl: :rotfl: :rotfl:
Mi stvaramo automobile!

Cherokee

Jeste, i da grunem rostilj odmah usput  :2eba0ex: :laugh:

fLiP uterao bih ga ja u garazu, da imam mesta... Ali mesto u slucaju garaze je misaona imenica!  :nezna:
while(!asleep()) {sheep++;}
Life is too short to remove USB safely.
Bolje biti smatran budalom, nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju.

Storia

Možda neki tržni centar u NS, sa zatvorenom garažom kao što je Ušće u BG. :nezna:
Možeš imati oči a i dalje biti slep

Boki

Citat: Nikola8 poslato 18.12.2009. - 21:03
:nezna:

Ali mislim da to ne bi bilo bas pozeljno!
Skini bocu ako je pristupacna i odnesi je u kucu,mada ja sam u takvim slucajevima bocu polivao vrelom vodom i uspeo da je odledim bez nezeljenih posledica :nezna:
Nisu sale za umove male

aleksandar.o

ako je budes skidao samo ces je sje*ati jer je zaledio i motorcic koji je u boci a da ne pominjem creva
dovoljno je da duze vozis i samo ce se odlediti ako ne onda mozes sipati vrelu vodu u bocu i odledice se a ne moze nista da sje*e
posle toga ispumpasa svu vodu iz boce i sipas tecnost koja ne mrzne i resen problem
i da nemoj pokusavati da prskas dok se ne odledi jer ces sje*ati motorcic
a ne cuje se nista jer je zaledjeno pa ne moze da vrti nista u motorcicu jer voda prolazi kroz motorcic
a kada nestane tecnosti cuje se jer motorcic vrti u prazno jer nema tecnosti,cak je tada i bucniji kada vrti na prazno

Cherokee

Ju ju, kompletno objasnjenje svih mojih dilema  :hail: :hail: :hail:

Zahvaljujem puno!  :ziveli:
while(!asleep()) {sheep++;}
Life is too short to remove USB safely.
Bolje biti smatran budalom, nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju.