Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
avatar_Byk

Automatska (električna) ručna-parkirna kočnica

Započeo Byk, 05.08.2012. - 19:50

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

havsys

Hvala svima sto ste nasli vremena da pomognete :)
djiuliju kamo srece da sam Chak Noris :D. Jeste povlacila se rucna(parkirna) normalno i radila je, al bi rekao malo slabije da je hvatala. Jednom prilikom sam naterao auto na kanal na spustu u garazu da proverim stanje auspuha i nisam bio zadovoljan kako hvata parkirna kocnica.

djiuliju, fLiP, dIREsTRAITS©, cikajowa: Sto se tice otpustanja rucne kocnicu preko polugice? Uz auto sam dobio neki mali zuti plasticni kljuc, da li on sluzi za to. cikajowa kaze da se nalazi unaslonu za ruku napred. Odo da pogledam. :)




direstraits

Trebas izvaditi dno pretinca, ispod je sajla na koju ide taj T komad/kljuc kojim ces povuci sajlu. Problem je jedino sto treba ponistiti gresku preko dijagnostike nakon toga ako je sve u redu sa mehanickim dijelovima i kompjuterom.

havsys

Nasao sam zutu T polugu. Povukao sam je, al nista se ne dasava, pretpostavljam zato sto sto je otpustena kocnica. Rucica sa leve strane volana i dalje ne daje znake zivota. Moram do majstora svakako.  :banghead:


rasha3887

pozdrav.imam jedan problem sa automatskom rucnom mozda neko moze da pomogne.radio sam set kvacila,skidan je menjac,uzeo auto iz servisa i danas primetim da se rucna ne iskljucuje sama prilikom polaska u rikverc.i to samo u rikverc,kad krenem u prvoj brzini opusta kao i pre,i ona poluga(dugme) dize je i spusta bez problema.probao sam vise puta ne ide nikako,kad krenem u rikverc moram rucno da je opustim... :nezna: ima li ko ideju sta bi moglo da bude dok ne dodje ponedeljak da odem do majstora?

wcyber

Mozda glupo pitanje, a jel ti svetle rikverc svetla ?

rasha3887


wcyber

Ocigledno racunaru fali informacija da je auto u rikvercu, mozda majstori nisu zakacili neku zicku..

rasha3887

#52
neverovatno,ali evo posle skoro 24 sata proradila sama.sad mi tek nije jasno...ili je uzrok sto su kleme dugo bile skinute pa kompjuteru trebalo vremena da se vrati u normalu ili ovaj -7c,ne pada mi drugo na pamet.moze li uopste ova elektricna rucna da zamrzne zimi kao obicna?

Petarso

Imam problem oko otpuštanje automatske ručne, ako sam dobro shvatio, po uputstvu treba stisnuti prekidač u sredini ručne i povući polugu, ali se meni na tabli tada ispiše "parking brake lock". U čemu grešim  :hmm: .Inače sama automatska ručna radi radi kako treba, kad ugasim motor aktivira se, kad ubacim u brzinu i krenem ugasi se, samo me zeza ovo otpuštanje

zaxknez

Verovatno je problem u prekidacu.
Bilo je takvih slucajeva.

Petarso

Ovaj moj auto baš ima neke bubice, sad kad je motor upaljen otpušta ručnu na prekidač, ali zato kad je dat samo kontakt ručna uopšte ne reaguje, ko zna možda će vremenom i to da proradi

wcyber

Nece da proradi, to tako treba ... Da bi rucnu spustio, treba ti veliki kontakt, bez paljenja motora. Ubacis u 1. brzinu i pritisnes kocnicu i onda start

Petarso

Aha, ja sam bio ubeđen da ako stisnem kočnicu i pritisnem start dugme da će se i tada upaliti motor, to mi je neko rekao ali izgleda da jer to bila dezinformacija, hvala wcyber-u.

zaxknez

Nije dezinformacija. Mozes da upalis auto sa pritisnutom kocnicom ako je auto u leru i/ili kvacilom ako je u brzini. Odosmo u  :OT:

vidak

E nakon cetiri dana provedena kod majstora Vlade (Servis Vlajko u Uciteljskom naselju www.autoelektricar.rs  ) nekako resih probleme sa rucnom kocnicom. Prvo moram reci da su majstori par excelance, znaju da rade  i imaju alata i strpljenja. Sta je bio problem? Kocnica je ostala zablokirana i nije htela da otpusti kada auto krene pa sam je rucno odblokirao. Nakon toga je zablentavilo service i trokutic na displeju. U servisu sam se iznenadio kada su mi rekli da je problem verovatno ispod vozackog sedista gde se nalazi dzek sa instalacijama. Kada su izvadili ladicu konstatovali su da je mokro, a kada su povadili sedista ja sam ostao sokiran jer je toliko vode bilo da se zabe i osrednje ribice mogu uzgajati. Naravno sve su spuzve bile pune vode i morale su na susenje. Kablovi su bili potpuno truli tako da su morali sve da raskidaju i ponovo zaleme (na tom i jos jednom dzeku koji se nalazi kod vozacevih nogu=sigurno 70 kablova). Sve je bilo mokro sa vozacke strane do zadnjeg sedista a sa suvozacke strane samo napred. Tri dana sam susio spuzve i patos sa donje strane. Instalacija prema rucnoj nije davala dovoljno struje i jos kada se uzme u obzir da je dzek za rucnu (ispod desnog tocka) bio pun blata eto nevolje. Imali su strpljenja da 100 puta prikljuce kompjuter i proveravaju (a svaki puta daje drugacije greske ) nabavili su cak i drugi mehanizam, ama namucili se svojski. Uglavnom sve su sredili i sada sljaka. NARAVOUCENIJE: Voda u kabinu prodire jer se zapuse odvodi ispod brisaca a koji imaju gumena creva sa dve krivine i poklopcem na kraju (koji idiot ovo smisli...) onda se voda preliva na spoju prema motoru za vazduh.Zato treba svi koji imaju Scenica da sto pre izvade ta gumena creva (vade se tako sto se odvoji podkrilo i crevo samo povuce na nize) da ne bi zavrsili kao ja. Drugo ako nekome crkne mehanizam el.rucne kada trazite polovan ili nov, trazite iskljucivo po vasem broju (onaj broj 8200....na samom kucistu) jer ima vise vrsta koje nisu medjusobno kompatibilne i obavezno pregledajte pre placanja da li su sajle i nosaci u redu jer ako nisu moracete prepakivati. Eto toliko a cena prava sitnica 15.000 din, mada za onoliki posao i nije mnogo. Majstori su za preporuku kada je u pitanju autoelektrika.