Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
G

Ratkapne

Započeo gordan88, 08.02.2009. - 21:26

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Sauriann

@rotkod : Ajd vidi imaju li kao moje, kupio bih nove a ove u rezervu... :smoke:

rotkod

#46
Evo ja sam kupio u R. Sava za 1600din, odmah sam zalepio ponovo sva četri znaka R (da ne otpadnu), ofarbao bezbojnim lakom da se ne ispere farba, montirao na klio (bez vezica). Pa kradi te braćo srbi! :evil:

Sauriann Evo ovako, tvoje imaju na B. Potoku (subotom), 4kom. 800din. Ne može se kupiti jedna, moraš sve 4. :beee:
Evo ti moje, poklanjam, ajd' se javi da te ne zovem...

Ex prodaju i org. i falš, jbg. kradu mi non-stop, tako da mi je svejedno... Ovako teram modu..  :rotfl:

Evo slične onim kao na laguni, ofarbane lakom i zalepljen znak.



Exception®

Citat: rotkod poslato 01.07.2009. - 19:39

Ex prodaju i org. i falš, jbg. kradu mi non-stop, tako da mi je svejedno... Ovako teram modu..  :rotfl:


:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ma samo mi malo čudno da ovlašćeni prodaje i jedno i drugo. Kod nas u salonu imaš samo originalne a "falš" po prodavnicama (tuning-styling :doh:)
ΕΛΛΑΣ

rotkod

Jbg. Vide ljudi da "prave" ne kupuje niko, pa se dali u biznis... Nabavna cena>franko BGD iz Turske 5€, iz N.pazove franko BGD 7€, cena za 4kom.

:rotfl:

Sauriann

#49
Citat: rotkod poslato 01.07.2009. - 19:39

Sauriann Evo ovako, tvoje imaju na B. Potoku (subotom), 4kom. 800din. Ne može se kupiti jedna, moraš sve 4. :beee:
Evo ti moje, poklanjam, ajd' se javi da te ne zovem...


dogovorili smo se, ostavi danas kod Saše...
p.s evo slike (sa mobilnog je pa je malo loša...)

rotkod

Hehehe... Baš je dobra fotka, nek se bar kola druže kad mi nemamo vremena... :doh:
:pet:

P.S. Hvala za retrovizor, ako si ga ti sklopio :pet:

fica8

ej jel ima neke 16 za lagunu??

rotkod

#52
Ima raznih dezena... Ima kao ove moje npr.

Sauriann

Citat: rotkod poslato 02.07.2009. - 21:42
Hehehe... Baš je dobra fotka, nek se bar kola druže kad mi nemamo vremena... :doh:
:pet:

P.S. Hvala za retrovizor, ako si ga ti sklopio :pet:
možda sam zakačio zadnjicom... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

rotkod


Ilic-PA

mozda je ova bolja slika moje ratkapne  :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Živeo sam u 3 decenije, 2 veka, 2 milenijuma i 4 države, a tek mi je 20a!

Click

dobar ti pritisak...

Ilic-PA

Živeo sam u 3 decenije, 2 veka, 2 milenijuma i 4 države, a tek mi je 20a!

rotkod

Ma "pregrejao" mu se azot... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

anyquent

Citat: Ilic-PA poslato 03.07.2009. - 18:52
mozda je ova bolja slika moje ratkapne  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

kupujem ovakve ratkapne!