Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
avatar_Malivuk612

Brisaci

Započeo Malivuk612, 23.02.2009. - 00:31

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Malivuk612

gde kupiti brisace za Lagunu? znaci ne one Aero Twin turbo il kako vec nego obicne, al dobre...?
i po nekoj normalnoj ceni... imam osecaj da su u HIT-u bar 3000..

Alhemičar

Idi u Metro i pogledaj .. za te pare koliko tamo kostaju,koliko god da te sluze,bices prezadovoljan!   :yes:
Mislim da moj auto ima jos nesto osim dobrog izgleda.

Click

Ja uzeo od uvoznika Bosch za Megane, nesto oko 2000 din letos.

Boki

Mislim da su Valeo brisaci ipak broj 1! :yes:  :yes:  :yes:
Nisu sale za umove male

sasha

Na mom autu su valeo, ali trebalo bi da ih zamenim. Da li neko zna kojih dimenzija su brisaci za Megene II, prednji i zadnji?

Click

zadnji: uzeo karticu RKS u ruke i otisao u Hit i platio ga oko 900 din, jos kada sam kupio auto.. Sada mu treba zamena..
Napred: mislim da je levi 600 mm, desni 450.. To se bar lako proveri

Zadnji moras da kupis original zbog oblika ruke.

Malivuk612

#6
Hit auto
"original" 4000 din
Bosch - 400 din/kom  :wtf:

Renault Sava
original - 3370

MM Rajkovic
Valeo - 2000 din...

bokim80

Meni su za sada jos uvek dobri brisaci, Bosch je u pitanju (cini mi se da su ovi http://www.boschautoparts.com/Products/WiperBlades/Icon ) ali treba da promenim zadnji definitivno jer se guma na jednom delu kao malo izdeformisala. Hvala na informaciji Click!  :ok:

fica8

negde sam video da su dimnzije brisaca za lagunu 600 i 500 mm.....
a video sam neke solidne brisace u metrou za oko 400 kin komad.....
al to je ionako potrosna roba....

Crazy Laguna2.2dCi

Stavio sam prosle nedelje Valeo silencio xtrm na Laguni. Neznam vise koliko kostaju al su dobre brisace. :ok:
I don't drive fast, I only fly low.
RENAULT RULES!

Stragi21

Bosch je odlican,za clio prednji su preko 30€ ne secam se bas tacno koliko,ne bas velika razlika u odnosu na valeo. Ja zadovoljan...

nenasan

#11
Kupio sam u interexu 2 para po 240 din jedan od 600 a drugi valjda od 500 ili tako nešto.
Evo jedan par sam promenio prošle zime a ovaj pred ovu zimu.
Grafitni su, i kineski su.   
Pa sad ko voli nek izvoli.
A zadnji sam napravio,da ne objašnjavam, ko je to radio zna o čemu pričam.
Sve radi super i nema one izmaglice koja simulira masnoću,a ustvari je loša metlica.
E,da kod vukovića sam kupio prvi put (1500 din)  i manje su mi trajali nego ovi,a nije bila zima(led),neki klax ebem li ga ala taj čovek prodaje falš,ali sve.!.!.!

Malivuk612

u prevodu ne bacati pare :D

nenasan

Nisam gledao kako su pravljeni oni što su pločasti i da li mogu da se nabudže.
Malivuk jer su tvoji takvi,pitam jer ja uskoro dobijam makinu pa da znam.

Malivuk612

mislis na ove?

nisu... mada na nekim ph2 vidim njih, na nekim kao moje...  :fiju:

a stvarno ne vidim zasto bi oni vredeli 50evra...  :nezna: