Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
avatar_Malivuk612

Brisaci

Započeo Malivuk612, 23.02.2009. - 00:31

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

fica8

ovi koji su ovlasceni u nisu za reno traze 25 samo za zadnji brisac.....znaci nije malo...i ko zna dal su original!!!!!

Malivuk612

zovi ti HIT pa pitaj dal salju i koliko je kod njih zadnji brisac za lagunu... uzmi u obzir da je na meganu 20 santimetara...

Kod

ja sa uzimao i Quard. ne znam da li ih ima u srbiji ali ja sam jako zadovoljan. oko 9 eura su klasicni brisaci a par flat izadje oko 17 eura.
Aleksandar

fLiP

#48
Ja bih ti ipak preporucio da pozoves i jos neki ovlasceni servis. Uvek ima skuplja i jeftinija varijanta u vecini servisa.
Steta necu skoro za Nis, inace bih mogao ja da ti donesem.
Eto uskoro ce okupljanje na Avali pa to je i prilika da uzmes brisace. ;)

banem

Treba da odem na servis danas-sutra. Vredi li da tražim da mi zamene brisače (koliko to košta) ili sam da stavim?

Šta Renault servis stavlja - gumene ili grafitne?

Exception®

#50
Meni je isto polako vreme za zamenu. Ponovo ću staviti Valeo Silencio X-trime. Nenadhebivi su po meni :yeah:

ΕΛΛΑΣ

Malivuk612

da ti oni menjaju brisace???  :tup:
sudeci po ostalim cenama, bez 500 kinti nije  :laugh:

daj bre, uzmi brisace i zameni ih sam... sem ako se ne ponude kad si vec u servisu...

banem

Ma ja mislio ne samo da mi zamene, tj. da im ne nosim ja da zamene, već da kupim od njih brisače i da ih namontiraju. Lako ću ja sa prednjima, ali zadnji je problem.

Dogac

Ja sam zadnji uspeo da slomim kad sam menjao pa sam kupio ceo nosač.  :doh: Više ga ja ne diram,samo majstor!  :bigl:
"Samo svemir i ljudska glupost nemaju granice ... Samo za ovo prvo još uvek nisam siguran" (Albert Einstein, 1879-1955)

Malivuk612

e ti kad ne bi nesto slomio...  :p

necu da pricam za klio, ne znam kakav je, al na laguni sam nesto skidao, nista tesko...  :nezna:

banem

Ma menjao sam ja već pa sam polomio one žabice što drže brisače. :) A i te što sam kupio ne odgovaraju nosaču.

Onda sa zadnjim sam se baš zezao. Na kraju sam skinuo gumu sa novog i stavio na stari. Dva sata zezancije vredi više od tih 500 dinara. A ti što sam stavio su neki bofl, ostaju mi fleke po staklu kad je vlažno. Čim se osuši fleke nestanu. Uglavnom sad imam đubre, pa rekoh - ako oni imaju dobre a da ne koštaju kao levi bubreg, što da ne?

Dogac

Apsolutno se slažem!  :too:

Reci im ako mislite da kod vas kupim,hoću da mi ugradite za dž...  :yeah:
"Samo svemir i ljudska glupost nemaju granice ... Samo za ovo prvo još uvek nisam siguran" (Albert Einstein, 1879-1955)

Malivuk612

a onda gledaj kako menjaju i uci...  :evil:

banem

Ne gledam ja ništa - ostavim auto i dođem kad kažu. :)

Malopre sam zvao Renault Komjati. Kažu ovako: mali servis oko 8500, brisači 1200. Može! Mislio sam da je sve zajedno više, recimo 11.500 ili tako nešto.

Sutra idem. Pitaću ih da li mogu da saznaju zašto kad je hladan pa ga palim se čuje na kratko bzzz (ovih dana već ređe, jer je toplije), pisao sam u drugoj temi.

Šta bih još mogao da tražim da provere? Da zamene antifriz, provere ulje u menjaču, kočnice ili šta već?

2003/prešao 81000 km

Dogac

Baš me zanima šta će ti reći za kočnice.Pitaj i za kočionu tečnost...u knjižici kaže na 120.000 km ili 4 godine.  :yes:
"Samo svemir i ljudska glupost nemaju granice ... Samo za ovo prvo još uvek nisam siguran" (Albert Einstein, 1879-1955)