Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.

Korektori, boje za ogrebotine

Započeo Click, 26.03.2008. - 20:22

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Alhemičar

Ovo su sve boje koje se danas mogu naci u Renault-ovoj gami vozila? Covece,koliko ih je..   :hail:
Ja sam od onih ljudi koji se pomalo zbune kada se pred njih stavi preveliki i preopsiran izbor!   :bigl:
Mislim da moj auto ima jos nesto osim dobrog izgleda.

Click


TEB76 Rouge de Feu


TEB79 Rouge Garance


TED75 Rouge Volcan


TENNG Rouge Pavot


TENND Rouge Intense


TE274 Rouge de Mars


TED33 Rouge Malaga


TED70 Rouge Syrah

Click


TE267 Noir Nacré Doré


TED68 Noir


TE268 Noir Nocturne


TEGNA Noir Profond


Click


TEA19 Beige Angora


TED11 Beige Poivre


TED12 Narurel


TED13 Nuage


TED19 Beige Sahara


TEHNK Beige Cendre


TEF95 Papyrus

Click


TED37 Jaune Automne - rana jesen, jedna od lepsih


TEJ37 Jaune Sirius


TED38 Orange Sanguine


TEENC Etincelle


TED14 Café


TED17 Marron Glacé


TED72 Cassis


TED18 Bronze Doré


Click


TED76 Violet Empereur


TEJ36 Jaune Saturne

To su sve boje, bar one za koje ja imam podatke. Ako sam nek izostavio, a verovatno jesam, dodajte je.
Za Renault  :respect: na ovakvom izboru boja, jer su sve aktuelne. :hail:

Nenad

kod sportova ti fali moj i petrol Blue boja  :fucka:

Exception®

Citat: click poslato 26.03.2008. - 22:09
Clio III sport

Rouge Toro
nemam sliku :p

Zašto nisi stavio Kundakovog ERESA? Njegov je te boje :p
ΕΛΛΑΣ

Click


Exception®

CitatClio III sport

Bleu Monako



Bleu Dynamo



Noir Profond



Gris Makaha



Rouge Toro
nemam sliku :p

Evo, ja sam iskoristio Kundakovog ERESA :o: za dobrobit svih nas neupućenih u boje :celb1:

ΕΛΛΑΣ

Click

Tako i treba. Umesto da pohvalis moj trud kao admin, ti se zahebavas :laugh:
da li si video ovo na nekom forumu?  :celb1:

Exception®

Jesam. Na onom odakle si ti to skinuo i prebacio ovde :hahahi: :celb1: :celb1: :celb1: :hahahi:

Naravno, šalim se. Odlično si ovo odradio :klap:
ΕΛΛΑΣ

AccA

#27
Bravo click  :hura:  :hail:
E, da se ovo dalo za videti pre par dana. Mada treba naglasiti da vecina boja nije dostupna za sva trzista i da je totalno drugacije kada vidis karticu uzivo (da nepominjem ovako na slikama) i kada vidis ceo auto u toj boji. Tako da za koju god boju sam se ja "uhvatio" meni kazu "Zao nam je ali ta boja se nemoze dobiti kod nas" tako da je na kraju moj izbor pao da Extremno plavu (RNA)

Aki

Citat: Exception poslato 26.03.2008. - 23:49
Jesam. Na onom odakle si ti to skinuo i prebacio ovde :hahahi: :celb1: :celb1: :celb1: :hahahi:

Naravno, šalim se. Odlično si ovo odradio :klap:

I neka si click, baš mi je drago, svaka čast.  ;)

Exception®

Krade ti autorska prava :vidiga1: :celb1:. Ne daj se Aki :ziveli:
ΕΛΛΑΣ