Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
C

Angel & devil eyes farovi

Započeo cuburac, 26.05.2009. - 23:33

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

IvanBaja

Ekipo recite mi jel ima za Renault Clio IV da se nadje ovih farova?  Sve lise da su za VW ili Audi ili BMW.  Krecem u doradjivanje svog Klica pa trazim neke sitnice

Mrgoodlife


IvanBaja

Niko nista?  Pola neta sam prekopao i naucio od muke podosta mandarinskog nebi li nesto iskopao u Kini ali izgleda da jos nema nista.  Pomagajte jos samo to ne mogu da nadjem za sve drugo sam u pregovorima

MilosM

Ukusi jesu razliciti, ali jel zaista nisi zadovoljan fabrickim izgledom auta kad hoces da menjas farove? Ako si bas resio, ja bih kod Bana BBelektro ugradio Morimoto proektore i ofarbao deo unutrasnjosti fara. To ti je jeftinije nego da stavljas originale farove.
We are ham operators, we are not normal!!

IvanBaja

Auto ide na restyling i u tu moju ideju se za sada ne uklapaju fabricki farovi. Volio bih da mogu original da sacuvam ali ako je jedina solucija ova koju mi predlazes onda cu da razmislim.
Hvala na savjetu


IvanBaja

Eeee ovo izgleda super. LE diode i bas fino uklopljene :)

luki

Evo kako su meni ispali Angel Eyes sa xenonima na Megane II ph1 (5000 lumena inace, mada je ovo fotka samo sa pozicijama koji su u ovom slucaju prstenovi)



Proizvodjac je Sonar (Taiwan), model je Sonar Angel Eyes Chrome i iako mi se dosta svidja kako izgledaju (migavci vrlo lepo sijaju takodje) - ovi aftermarket farovi NEMAJU motorcic za podizanje i spustanje snopa, a drugo - sva stelovanja moraju da se rade iskljucivo rucno sa zadnje strane fara (sto je u slucajau Megane-a pravi PAKAO). Tako da savet glasi - prilikom montiranja ih valja odmah lepo kalibrisati, podesiti i centrirati dok mozete da pridjete, jer je posle ultimativno smaranje.

Overall utisak mi je da su definitivno lepsi od OEM farova, ali po kvalitetetu izrade i po funkcijama nisu blizu originalnim iako su u istom cenovnom rangu. Jbg, kao i sve sto je aftermarket generalno... :) Stavis, malo lepse izgleda i onda "hodas po jajima" da im se nesto ne desi :)

http://www.sonarautoparts.com.tw/


SlObOdNi

:doh:

5000 Kelvina valjda...
Nijedan od njih nema podizanje i spustanje farova, vec premestis svoj stari motoric sa starih farova na njih. Autonivelacija je sasvim druga prica.

A morimoto, ja to na svoja kola ne bih... Ovi Sonar farovi imaju bolje projektore po meni :nezna:

Eradci

Sta mislite kako bi izgledalo da se u Clio 2 ubace one "led tube" u farove, kao daylight, donjom ivicom, i recimo da se gase kada se da žmigavac i one blinkaju narandzasto ?

vlada951

#55
Pozdrav svima,ja hocu da uzmem ove farove Headlights for Renault MEGANE 1 I 99-02 Angel Eyes Chrome LHD ili zovu iste farove i angel eyes headlights
Da pitam jel nece praviti problem na tehnickom pregledu zbog ovih farova?
Kakvog su kvalitetaq da li se isplati uzeti?
Farovi idu za renaut meganu 1
Molim da mi neko pomogne i hvala unapred
I naj vaznije da li nece optereti ti instalaciju farovi
Pitam ovo jel se ne razumem da mi pomognete, prodavac kaze da nece, ja rekoh da pitam ovde
Evo slike fara koj hocu da kupim




frenchkey

Imao takve na meganu. Namon originalnih H4 farova cinilo se kao dobra kupnja.
Nisu homologirana mogu zezati na tehnickom i policija, dobro izgledaju, lose svijetli kratko, a dugo jos gore. Stavio u kratka xenon H1 mada pise HID not allowed na faru. Nesto bolje bilo ali snop nejednolik i uzak. Prebacio motoric visine s originalnog, ali radi obrnuto, na 4 najvise na 0 najnize svjetlo. Podesava samo far kratkog pa ako si natovaren i spustis malo kratko dugo ostaje tuci u nebesa pa od njih nikakve koristi.
Na vrijeme ih zamijenio za originalne H7+H1 farove bez nadoplate.

Poslano sa mog koristeći Tapatalk


vlada951

koliko te razumeo da ne kupujem ove farove ne valjaju

frenchkey

Ja nebi, ali isto mi se tad cinilo kao dobra stvar dok nisam iskusio sve to. Sam odluci, mozda ima i drugih misljenja, pozitivnijih od mog...

Poslano sa mog koristeći Tapatalk


vlada951

Necu kupovati poslusacu tvoj savet za farove, ipak su 220 evra nije jeftino da se igram, aj da su 30 evra pa da se rizikuje
u svakom slucaju hvalati na savetu