Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.

Nešto "možda" novo

Započeo RS TEAM, 20.06.2009. - 02:50

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

RS TEAM

Možda je već neko stavio a ako nije jean ragnotti, pa.....naravno youtube
Izvnjavam se, al slabo se snalazim sa postavljanjem linkova
Renault Clio III Sport 8:47.48
VW Golf R32 8:49

fLiP

Kolega ne razumem sta ste hteli da napisete u ovoj temi?

RS TEAM

Hteo sam da pogledate jednog ozbiljnog trkača u stvari verovatno i najboljeg koji je vozio samo renoe. Ako nešto nije u redu to naravno može da se koriguje, daklem... .youtube....jaen ragnotti
Ima baš dosta klipova, ja imam nekih 2 sata njegovih vožnji
Renault Clio III Sport 8:47.48
VW Golf R32 8:49

eto tako

tebra brate,imas 38 godina i tek sad ih gledas ? ja sam kao mali gurao tutu i pokusavao da je okrenem kao on r21 kroz cilj !
Citat: wcyber poslato 22.02.2016. - 11:22
Ja za ovo leto cekam da vidim gde ce krenuti reke imigranata i koji ce granicni prelazi biti zatvoreni .. mozda stvarno crna gora ostane jedina destinacija :D

fLiP

aham! :ok: Naravno da znam ko je on, nego sam ocekivao neki njegov snimak sa youtuba... ;)

RS TEAM

Citat: eto tako poslato 21.06.2009. - 01:16
tebra brate,imas 38 godina i tek sad ih gledas ? ja sam kao mali gurao tutu i pokusavao da je okrenem kao on r21 kroz cilj !
To sam baš tad  (uživo u austriji) i gledao kad si ti ttutututu, možda ima neko ko nije gledao
Renault Clio III Sport 8:47.48
VW Golf R32 8:49