Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
avatar_Dogac

HID Xenon - farovi, sijalice, balasti

Započeo Dogac, 31.03.2008. - 11:37

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

krckoZG

Ima na rkh forumu lik koji svako toliko radi nkakve group buy-eve,
no dosta ljudi je imalo losa iskustva s istim, ja sam s ovim pozicijama
ocito imao srece, vec kad sam kasnije uzimao led lampu za osvejtljenje u autu
prvo mi je prodao plavu pod bijelu a drugo lagano je pocela jedna od dvije ledice gore
probijat i stalno svijetlit, tako da sam vec vratio obicnu festonku

naravno da se narucit no koliko ce svijetlit i da li ce jednako obadvije svijetlit
nemogu garantirat, no nedavno sam vidio da takvih stvari ima na
http://www.chipoteka.hr/proizvodi/343000 i moze se bez beda kupit
RKH

banem

Citat: rotkod poslato 15.02.2009. - 16:26
tip im ugrađen onaj sistem kao kod hitne pomoći, ili safe-kola F1... pa mu trepere... extra je fora... Kako njemu ne izgore? 

Pa ako je LED, onda ne može da izgori. Osnove elektrotehnike: kod LE diode je bitna struja na kojoj radi, a ne napon. Za one obične male (zelene, crvene, žute) se proračunava 18-20 mA i tako mogu da rade 50 godina i više, ko zna. Broj paljenja i gašenja i brzina paljenja i gašenja ne utiče na životni vek. Ove nove generacije (plave, bele) rade na većim strujama, nisam se zanimao.

Svejedno, ako brzo riknjava onda nije dobro proračunata struja, tj. oni što ih prave dozvole veću struju da bi jače svetlila, ali se onda životni vek značajno skraćuje. Rešenje jeste dodati otpornik na red, ali bi to valjalo izračunati koliko Ohma i W, ali to je opet budženje. Mislim da treba da se proračunavaju ne na 12V već na nešto više, čini mi se na 13,6V.

AccA

Citat: Dogac poslato 15.02.2009. - 18:31
Vidi,meni kad je radio rekao je da postoje releji koji već imaju neku zaštitu u sebi ali njih tada nije imao pa mi je stavio neke crne kutijice,otpornike,šta li već.Šuštanje se dosta smanjilo (kad sam po gradu ne šušte uopšte stanice) ali kad odlazim i kad hvatam već udaljene stanice,onda počinje da šušti.A za diode kao što sam rekao...na svaka 3 meseca mi rikne!  :nezna:

A Vlada je super lik!!  :yeah:

Imaš li ti ikakvu zaštitu od šuštanja?



Zastita od sustanja. Nisu bas antifoni kako Click rece, ali imam tzv. CD zastitu. Kada pocne da susti pustim CD.
Stavio je Vlada i kod mene te neke relje, sustanje se smanjilo (dok sam bio kod njega, mislili smo da je problem 99% resen, ali kako sam izasao iz Beograda to je postalo bas nepodnosljivo), ali opet desi se da radio "obrne" celu skalu i ne "uhvati" ni jednu radio stanicu. Kada npr. iskljucim svetla, skala  staje svaki cas.  Kako miVlada  kassnije rece problem se javlja sa fabrickom antenom, pa da se to resava sa drugom antenom (ne dira se fabricka, ona ostaje kao ukras, a druga se stavlja negde u unutrasnjosti gde se ne vidi). Mada, malo nemam, vremen, malo sam se i navikao da ne slusam radio u kolima, pa nikako da odem da pokusamo da resimo to. Ma svega ovog ne bi bilo da je Pera odmah otisao u policiju, tj. da je Aca narucio fabricke xenone...

cuburac

Citat: Cherokee poslato 27.05.2009. - 18:10
Brate, i na fici mozes ugraditi xenone ako hoces, tako da....  :zubo:
nisi me razumeo mislim da twingo na istim sijalicama ima kratko i dugo svetlo ili tako nesto  :write:

MilosM

Citat: cuburac poslato 27.05.2009. - 19:44
nisi me razumeo mislim da twingo na istim sijalicama ima kratko i dugo svetlo ili tako nesto  :write:

Lepo ti je rekao  :celb1:

Twingo koristi H4 sijalicu i kada bi se ugrađivao xenon, i kratka i duga svetla bi ti bila u xenonu, tj na istoj sijalici. Takozvani bixenon, tako da i fića može da ima xenon  :laugh: :rotfl:

mire

Ja sam viđao clioII ph1 sa xenonima, ali na žalost, najčešće sa nekim neodgovarajućim - zaslepljivali su me i kad im hodam u susret. Proveri upravo to što je rekao IsNoGood - da li su sijalice potpuno dobro legle na svoje mesto, jer i najmanje odstupanje predstavlja problem. I ja sam za Ollo čuo da je podnošljivog kvaliteta, ali farovi su jednostavno previše osetljivi na nedostatke i to pravi ovakve probleme.

MilosM

#96
Citat: IsNoGood poslato 07.06.2009. - 10:21
Dugo svetlo "nemas" jer ti kratko svetlo baca na sve strane i halogena sijalica ne moze da dodje do izrazaja od jacih xenona. Meni je znatno pomoglo kada sam stavio NightBraker na duga

A jbg, vec sam uzeo xenone, tako da ne razmisljam o obicnim sijalicama, ipak daosam toliki novac. Ma nije problem rasipanje, vrlo vrlo malo ga podigne kada dam dugo svetlo, a ne dobijem nista. Ima li ko jos H4 xenon ovde i kakvo je iskustvo sa vasim dugim svetlom?

eDIT


Ljudi doziveo sam opste razocarenje sa xenonima. Otkrio sam da se sijalica ne vraca iz polozaja, kada su ukljucena duga svetla. Moram da ugasim pa da upalim, da bi se vratila tamo de treba. Takodje druga koja se vraca, ne vraca se skroz. Da ne pricam sto rasipa svetlo i kada spustim farove skroz i kada mi tad niko ne blica, meni smeta kada se odaljim od kola nekih 20m, to je uzas kako jako sija, tj zaslepljuje. Ogorcen sam i sutra idem da vidim sta da radim.
:mad: :mad: :mad: :mad:



Problem resen. Nešto me je zezala elektronika na autu i kroz džek  mi je propustao struju, koja je pomerala sijalicu na pola. Sada je sve Ok.

Evo kako to izgleda kod mene.

http://www.youtube.com/watch?v=xGcafjx5Am8

MilosM

Prezadovoljan sam sa xenonima i počeo sam da razmišljam da ih stavim u farove za maglu. Samo da saznam, da li ima efekta, ili ih ljudi stavljaju samo zbog stylinga, što mi nije cilj.

Cherokee

Bio sam malo skeptik sto se tice xenona... Ali s obzirom da sinoc umalo nisam imao duel sa nekom babom koja je nasla u nedodjiji da ide peske (a ja volina po gasu), cim bude prilike stavicu ih, ili na ovom autu, ili na drugom ako ovaj prodam uskoro....
while(!asleep()) {sheep++;}
Life is too short to remove USB safely.
Bolje biti smatran budalom, nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju.

Stragi21

Jel moze neko da mi objasni sam proces stavljanja xenon kit,ja bih to stavio na svetla za maglu...
Kako se povezuje? jel treba dovesti nov napon :nezna:

Click

#100
ne treba ti nov napon, imas trafo koji pretvara 12 v u neki sega-mega napon od par hiljada volti naizmenicne struje. Mislim da je to ipak posao za nekog dobrog elektricara  :yes:

probaj na xenoni

Cherokee

@Stragi

Bolje ti je da nekog nadjes za to... Znam koliko se ljudi namuce dok namontiraju na farove (eno ti IsNoGood, on ima na farovima)... Imas balast (to je taj trafo) na koji nakacis normalno zicu za 12V sto idu u far, a iz balasta ti izlazi 20 000 V (ili ti 20kV) i to dovodis do fara .... Fazon je gde nasrafiti balast da stoji mirno... A i verovatno ces morati da ubacujes dodatnu zastitu od visoke frekvencije sto taj balast stvara, jer ce ti se javiti sustanje na radio prijemniku, a u nekim slucajevima zna i BC da brljavi.....
while(!asleep()) {sheep++;}
Life is too short to remove USB safely.
Bolje biti smatran budalom, nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju.

Stragi21

#102
Hvala :hey1:
Trazicu i na fr forumu,nekako bi da nadjem isto clio 3 sa tim poduhvatom,uradim copier-coller na moj...

Samo jos koji proizvodjac je za preporuku

@Cherokee
Pa pazi ako se kaci na normalan stari kabl,ne vidim problem :rotfl:
sto se tice srafljenja balasta,kad mogu vrata i prozore da zasrafim mislim da cu i sa njim izaci na kraj... Opet mislim da mi je na svetlima za maglu pristup mnogo laksi nego na farovima,dole ja to sve skinem lepo pogledam,pa zagledam i bacim se na posao...

IsNoGood

Stragi, rekose ti manje-vise sve  :yes: 
Da dodam, iz licnog iskustva: za farove je montaza mucenje jer mora da se skida branik, ima dosta sakrivenih srafova i ko nije strucan ili nema uslove bolje da se ne upusta u to.  :tup:
Za maglenke mislim da je dosta laksi pristup, jer ne mora da se skida branik. Mnogo je i manja potencijalna steta usled nestrucne ugradnje  :zubo: Takodje, maglenke rasprsuju svetlo na sve strane pa je i stelovanje optikom nepotrebno. Svi kablovi su ti na dohvat ruke kada dopres do zadnje strane maglenke. Mislim da ces morati auto na dizalicu i da odozdo odvrnes plasticnu zastitu motora koja je povezana sa branikom (suspleh bese?). Ako si gledao kada ti na servisu dignu auto na dizalicu da zamene filter goriva, video si da isto to skidaju (delimicno). Sama montaza je jako jednostavna. Sada, ne znam da li balasti moraju da budu zasticeni od vode, pretpostavljam da ne, ali nisam siguran  :nezna:  Za to se raspitaj jer kao sto rece Click tu se stvara visok napon od nekih 23.000v i ne treba reci kakva havarija moze da nastane u slucaju nekog kratkog spoja  :stop:  I da, problem sa sustanjem radio stanica je jako cest, mada kod mene je to reseno uspesno.
Sto se tice izbora xenon-kita, mislim da treba da gledas samo da ima garanciju bar god dana na balaste i sijalice. Posto ih ugradjues na maglenke moras da znas da postoje i sijalice koje daju zuto svetlo i njihova temperatura boje je 3.000k. Video sam kako izgleda i odusevljen sam, a verujem da su po magli nenormalno dobre  :too:
Pretpostavljam da maglenke ne planiras da koristis sem u predvidjenim uslovima za njih, jer moras biti svestan da ces jako smetati svima bas zbog tog rasprsivanja svetla na sve strane zbog same konstrukcije svetla..

MilosM

Narode, jel ydravo blicati bixenonima, jes da nema neki efekat, ali koliko toliko, znači u nekom trenutku. Da li možda to šteti sijalici, kad ga tako cimaš više puta sa ogromnim naponom?