Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
avatar_krckoZG

Twingo leti

Započeo krckoZG, 01.08.2009. - 02:00

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

krckoZG

Usred emisije mislim cak da se radilo o poljoprivrednoj emisiji nedjeljom

http://www.youtube.com/watch?v=o4DCAVRh8l4&feature=related

a cica totalno cool  :lool: :lool:
i jos kaze ovo nas sad prekide  :lool: :lool:



fala bogu nikome nije nista bilo osim twingu
RKH

Exception®


Stari ali vrhunski snimak :respect:. A čiča je ispao teški cooler :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Odakle ti info da je sa svima sve u redu? Oduvek sam se pitao kako su prošli vozač/putnici... Deluje baš gadno :help:
ΕΛΛΑΣ