Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
avatar_Byk

Body kit

Započeo Byk, 17.12.2009. - 01:41

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Byk

Da li neko zna gde kod nas moze da se nabavi / kupi body kit (spojleri) za nase renault ljubimce? Mene konkretni interesuje za Lagunu II :)
Nasao sam na eBay-u ali moze samo da se plati putem PayPal-a, a svi dobro znamo da SRBINU nije dozvoljen PayPal account.

evo linka: http://cgi.ebay.com/RENAULT-LAGUNA-MK2-full-body-kit-new-new-new_W0QQitemZ260522120678QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item3ca85415e6#ht_3225wt_1165

Crazy Laguna2.2dCi

Ovaj bodykit na Ebay-u ima los kvalitet.
I don't drive fast, I only fly low.
RENAULT RULES!

Byk

Zasto? kako znas?

Crazy Laguna2.2dCi

#3
Jeftina cena. Sve orginal kosta kod Giacuzzo u Nemackoj 1207 evra.

http://www.giacuzzo.com/shop/index.php?cat=c396_Laguna.html

Mozda zna clan F1 gde mozis kupiti bodykit u Srbiji, on ima na svoju Lagunu.


Ovakav bodykit prodaje jedan kolega iz Holandije za 400€, original Renault.


I don't drive fast, I only fly low.
RENAULT RULES!

Byk

Uf sto je dobar  :yeah:  samo sto se nisam u%ro!

Mr.Black

#5
Citat: Laguna2.2dci poslato 17.12.2009. - 02:16
Jeftina cena. Sve orginal kosta kod Giacuzzo u Nemackoj 1207 evra.

http://www.giacuzzo.com/shop/index.php?cat=c396_Laguna.html

Bas to  :yes: cim sam video cenu znao sam da je to neki plasticar pravio samo po uzorku Giacuzzo spojlera. Znam da je F1 platio spojlere papreno mnogo  :help:

edit: ova Laguna izgleda bolesno  :help: :help:

Crazy Laguna2.2dCi

Znam i ja koliko sam platio mojih kod Giacuzzo u Nemackoj. :zloca:
I don't drive fast, I only fly low.
RENAULT RULES!

Byk


Cherokee

Pikec tuning Subotica .... Mada sam cuo da im kvalitet bas nije na zavidnom nivou...

A koliko znam da je i u BG bilo negde prodaja Shiva Automotive plastika, spojlera itd... Proveri po netu...

A ona Laguna  :conf: :ovce:
while(!asleep()) {sheep++;}
Life is too short to remove USB safely.
Bolje biti smatran budalom, nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju.

Byk

spojler za peta vrata za lagunu II kod Giacuzzo-a je 240eur a kod nas isti taj spojler je 11.600din.

Nikola_G

ajoj kakva laguna  :oo:

Ma ja bih dao 1000 evra za onakav kit  :hail:

Blazar

A ja bih stavio kit i spojler od plastike, sve je to na izgled i dodir isto u poredjenju sa ''giacuzzo'' samo sto su oni kvalitetniji misleci se na izdrziljivost prilikom grebanja i udaranja. Bar ja tako cijenim. A sva ta plastika ima samo jednu funkciju a to je da auto ljepse izgleda samo to i nista vise. Kad bih imao para obavezno bih stavio   :o:

Adam

:nezna:, ali meni su jedino felne lepe na ovoj laguni...   :zubo:
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju. Strpite se. I dijamant je u osnovi ugljenik, ali je umeo da čeka."

Byk

da je siv bio bi lepsi, ili bordo.

F1

Ove spojlere sto vidis na crnoj laguni mozes naruciti u Master Group-u!  :renault:
Mislim da sam ih video u katalogu,sto se tice dodatne opreme za lagunu II.
Cenu ne znam,jer mi se ne svidjaju!
Drugaciji su od Giacuzzo spojlera!!!
I naravno losijeg kvaliteta!

Koliko sam upoznat Giacuzzo spojleri su od Poliuretana! Ja sam moje savijao kao pecaljke pre farbanja... :blll:
Sto se tice spojlera petih vrata,gresis da su isti...
Pogledaj malo bolje... :zloca:
Ja moj spojler prodajem za 100 eur. A narucio sam Giacuzzo spojler koji ce me izaci  oko 300 eur.
Ako ti se svidja moj Spojler petih vrata javi mi se..

Pogledaj ovde  http://www.renaultforumserbia.com/index.php?topic=2498.0