Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
avatar_Byk

Body kit

Započeo Byk, 17.12.2009. - 01:41

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Crazy Laguna2.2dCi

Citat: F1 poslato 17.12.2009. - 21:54
A narucio sam Giacuzzo spojler koji ce me izaci  oko 300 eur.
Jel jos uvek nije stigao tvoj spojler?
I don't drive fast, I only fly low.
RENAULT RULES!

F1


renault-misha

sto se tice U Srbiji pravljenja body-kita to radi i FANDJO ali neznam kakav je kvalitet, mada niko se nije preterano mnogo zalio (nije ni skup). A ima i u GANG-LAND-u preko kataloga da se poruci iz firme RIEGER  :fucka: 


A ova crna laguna izgleda bruka... :respect:
deda mraz je poranio..... :-)

Crazy Laguna2.2dCi

Rieger naruci spojleri za Lagunu kod Giacuzzo. :yes:
I don't drive fast, I only fly low.
RENAULT RULES!

renault-misha

e to vec nebih znao  :rotfl:



pa moraju svi da zarade... (money,money,money)
deda mraz je poranio..... :-)

PremieRacing

Ne razumem...

Svidjaju ti se spojleri na crnoj Laguni koje je postavio Laguna2.2dci, prodaje njegov prijatelj za 400eur i niko da spomene kupovinu... Kupi preko Laguna2.2dci ove spojlere i dobio si sta si trazio.

PS, valjda njemu mozes da uplatis devize na racun
.

Crazy Laguna2.2dCi

Mogu samo paketi do 2 kilograma poslati za Srbiju. :banghead:
I don't drive fast, I only fly low.
RENAULT RULES!

Cherokee

Imas uvek ture za Belgiju i Holandiju, i nazad (autobusi, kombi...)  :fucka: :fucka: :fucka:

edit: I sta tema body kit radi u Tuning, kada je rec o Styling?  :??:
while(!asleep()) {sheep++;}
Life is too short to remove USB safely.
Bolje biti smatran budalom, nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju.

Crazy Laguna2.2dCi

Evo taj kit na Grandtour.





I don't drive fast, I only fly low.
RENAULT RULES!

Adam

^^

Odlično izgleda ova laguna... ali sam Homerom je baš  :respect::too: :too: :too:  :celb1:
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju. Strpite se. I dijamant je u osnovi ugljenik, ali je umeo da čeka."

bingo

ima li sta za megan 2 sedan sve sto sam nasao je za guzonju


ljudi kazu da si los kada prestanes da se ponasas, onako kako njima odgovara

Exception®


Doneću ja sutra katalog dodatne opreme u PDF-u :ok:

ΕΛΛΑΣ

bingo

ima li sta od PDF-a     exeeeeeeeeeeee


ljudi kazu da si los kada prestanes da se ponasas, onako kako njima odgovara

Exception®


Citat: bingo poslato 28.04.2010. - 08:05
exeeeeeeeeeeee

:rotfl: :rotfl: :rotfl: Koji je ovo padež :bigl:?

Zaboravio sam da ponesem USB na pos'o :doh:



ΕΛΛΑΣ

bingo

Citat: Exception poslato 28.04.2010. - 19:58
:rotfl: :rotfl: :rotfl: Koji je ovo padež :bigl:?






exuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu


ljudi kazu da si los kada prestanes da se ponasas, onako kako njima odgovara