Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
avatar_Cici

Styling & I.C.E. linkovi

Započeo Cici, 05.04.2008. - 16:24

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Cici

Molim vas da ovde stavljate sve korisne linkove koje znate, na kojima se može naći dodatna oprema za Renault automobile. Bilo bi lepo da pored linka napišete za koje je modele ta oprema. Ova tema je namenjena prvenstveno styling i tuning dodacima koji se mogu nabaviti, ali ako bude bilo potrebno i tema ode u tom pravcu, biće premeštena u podforum o delovima i opremi za Renault automobile. Znači, stavljajte linkove ka styling elementima, oprugama, felnama, playerima spec. za Renault automobile i svemu ostalom...


Ja lično nisam naišla na puno linkova, ali mi je ovaj ostao memorisan i tamo povremeno odem da vidim šta ima novo. Imaju opremu za sve Renault modele, od opruga do full kit-a.
Evo linka... http://www.k-tecracing.com/

Sigurna sam da se može naći nešto još korisnije i dostupnije za nabavku, pa počnite... Nadam se da ćemo puno pomoći jedni drugima :)
.

Exception®

ELIA, imaju predstavništvo u Čačku :hihi: BTW, auspuh za Clio III 600 lakih €vrića :banghead: :celb1:
ΕΛΛΑΣ

Click


nebojsa

uuuuu ovaj link je brutalan, a zna li se kako moze i preko koga da se nabavi?...mislim jer moze preko nasih uvoznika?

Click

#4
Renault boutiques, znaci ovlasceni koncesionari bi morali to da naruce. Imas od toga nesto i u HIT-u, video sam recimo Valeo senzore za parkiranje od oko 7500 din.. Sa nasim popustom  :fucka:

nebojsa

extra, ovaj link je stvarno predobar, jer ima par stvarcica za koje sam zainteresovan tipa one sipke za kofer ili mudflaps recimo :) ipak je to family varjantica :)

Exception®

#6
2 Cici: evo ti konkretno ono o čemu smo sinoć pričali ;) KLIK
ΕΛΛΑΣ

Click

^^^
Sto je najvolje, imas dole lepo i kataloski broj, samo odes, narucis i ne mislis.. Nije sto je moj link, ali je stvarno  :hura:

Cici

Citat: Exception poslato 05.04.2008. - 18:31
2 Cici: evo ti konkretno ono o čemu smo sinoć pričali ;) KLIK

Ne znam...ne sviđa mi se. Mogli su da stave još neku boju da se vidi kako izgleda. Tamo se spominje carbon ali... :nezna:

Ajmo još još još!!! :hura:
.

nebojsa

jer samo ja imam problem ili je cela ta prezentacija oversized malo, nema mogucnost da skrolujem?

Click

#10
Koja prezentacija? kako nemas mogucnosti da skrolujes, 'ajd pojasni malo :nezna:

P.S. Evo jedan od poznatijih, Gang land.


http://www.gl-tuning.com/

nebojsa

pa web prezentacija, tj kada otvorim neko polje, ima dva reda slika sa opisom specificnih proizvoda i ime proizvoda iz drugog tj poslednjeg reda ne mogu da vidim... , al generalno potpuno nebitno , i nastavljamo temu dalje :)

IsNoGood


Chkoze

Ima svega na ovoj stranici, opreme, dijelova za tuning i styling. Najviše me oduševila ponuda dijelova i opreme za GTT.  :hail: :too:
http://www.reichhard-motorsport.com/
Čudi me da niko već nije stavio ovaj link.  :fucka:

Dogac

Evo i od mene jedan link!Ima opreme za dosta renoovih modela... ;)
http://www.giacuzzo.com/
"Samo svemir i ljudska glupost nemaju granice ... Samo za ovo prvo još uvek nisam siguran" (Albert Einstein, 1879-1955)