Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
avatar_jokiroki

Električni grejač/radijator kabine - PTC keramički grejač

Započeo jokiroki, 14.10.2013. - 07:29

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kenjee

Imate li ono gumeno sto ide ispod motora?

Stefan Pavlović


Stefan Pavlović

Citat: wcyber poslato 28.12.2023. - 01:18
aa, da tebi nije zalepio taj relej grejaca?


ili imas problem sa nekim senzorom temperature.. u svakom slucaju bi trebalo dijagnostika da pokaze

Nisam još bio kod majstora, u gužvi sam pa ne stižem. Idem svakako uskoro da radim mali servis pa ćemo videti

Stefan Pavlović

Citat: Maraccc poslato 15.01.2024. - 15:36
Pozdrav, evo odgovorili mi iz servisa da je moj Talisman opremljen grijačem, ali da samim time ne mora značiti da je ta opcija omogućena te da ako nije, može se upaiti sa reno dijagnostikom.

Ipak, ja sam probao uraditi ko što je kolega preporučio i bome, sad radi :D
Vani je temperatura -6, a meni za pola minute počinje lagano toplo puhati, a za minutu- dvije vec dosta toplo

Eto, sad više nisam jedini koji je video vanzemaljce  :welcome:

wcyber

meni taj grejac radi sa obicnim podesavanjem klime na auto ... i naravno ako je napolju hladnije