Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
avatar_Exception®

Utisci voznje: Kangoo 2

Započeo Exception®, 08.04.2008. - 03:07

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Exception®

#45
Citat: Marko Os poslato 01.08.2008. - 10:52
Tako je. I budi siguran da neces ubrzati za 13 sec nego ipak malo brze, pa sta god oni pisali na svojim stranicama. :zloca:
A za plin se javis meni i rijesimo neki GB samo za tebe. :too:

Može prijatelju  :yeah: :ziveli:
ΕΛΛΑΣ

Exception®

Uh drugari, pomagajte... U salonu se raspitivao za Kangoo-a... Vlasnik mi reče da ga ne uzimam sa benzinskim motorom, takav auto samo dCi. Posle od prodavca čujem da su išli sa jednim dCi-jem (85 ks) u HR, da je iznad 130 km/h bučan za medalju i poznavajući mene i moj stil vožnje, kaže mi da to nije auto za mene :o: :nezna:. Uzgred, reče mi da su pobili pola flore i faune u Slavoniji sa njegovim kutijastim oblikom :rotfl: :rotfl: :rotfl:... Sad razmišljam o Meg-u II limuzini Extreeme 1.6 16V. Košta nepunih 15.000 € ali nema sitnica koje život znače i na koje sam navikao (tempomat, muzika na volanu i sl.) :evil:.

:help: :help: :help:
ΕΛΛΑΣ

Alhemičar

@ Exception : A da pogledas malo Nissan..recimo Nissan Note,mozda on ima tih high-tech stvarcica.Mislim da Renault trenutno nema ono sto tebi treba,a moze da se uzme za oko 15.000 eura.   :laugh:   Ako imas para,uzmi brate tog Megane-a,nemoj biti "sisi"    :rotfl:    :vidiga1:   ..cuj,nema tempomat i sl.,pa za 15.000 eura ni jedan auto iz te klase ga nema.   :ne:     
Mislim da moj auto ima jos nesto osim dobrog izgleda.

Exception®

JBG, moj auto iz niže klase ga ima. Ćaletov Clio II ima muziku na volanu... :hm1:
ΕΛΛΑΣ

Alhemičar

Citat: Exception poslato 17.09.2008. - 23:56
JBG, moj auto iz niže klase ga ima. Ćaletov Clio II ima muziku na volanu... :hm1:

A ima i moj Clio 2 muziku na volanu.Ocigledno da je Megane tako upakovan da sadrzi ono sto je najpotrebnije i najvaznije a ono sto je moglo da se ukloni tj. ono bez cega se moze preziveti je i uklonjeno kako bi se navukla sto niza i privlacnija cena..kontam.   :hm1: 

Svidja li ti se nesto od Nissana..za 15.000eura? 
Mislim da moj auto ima jos nesto osim dobrog izgleda.

Dule

Dobro ti kaze Clioman, Nissan Note bi ti mogao odgovarati.Meni se on isto svidja.

Exception®

Sviđa se i meni, nisam o njemu razmišljao :hm1: Ima li neko približan info o ceni :??:
ΕΛΛΑΣ

Alhemičar

Citat: Exception poslato 18.09.2008. - 02:29
Sviđa se i meni, nisam o njemu razmišljao :hm1: Ima li neko približan info o ceni :??:

Znam da pocinje od 14.000eura sa benzincem 1.4 i 88ks..imas jos i 1.5 dci sa 86ks (mislism da je on dosta skuplji) i 1.6 benzinac sa 110ks.Ovaj prvi 1.4 je za nijansu brzi od tvog Clia (13s do stotke) dok je 1.6 dosta brz..11s do stotke.  :)
To je ono sto se secam i sto sam dodatno pricitao iz cenovnika u casopisu,ali najbolje je da odes do Mastera i pitas fino,vrlo verovatno da se daje bar neki popust i za Nissan..pa nam javi,i mene bas zanima.    :yes:

Malo sam zbunjen oko jednog podatka..u casopisu stoji da je dugacak 4.2m a na sajtu stoji da je dugacak 4.0m.
Sta je tacno?   :??:  Ako je ovo drugo tacno a sve mi se cini da je ipak tako,ne znam sta ces to posebno dobiti sa Note-om,bar sto se tice prostora.    :nezna:   
Mislim da moj auto ima jos nesto osim dobrog izgleda.

Exception®

Citat: Clioman poslato 18.09.2008. - 14:02
Znam da pocinje od 14.000eura sa benzincem 1.4 i 88ks..imas jos i 1.5 dci sa 86ks (mislism da je on dosta skuplji) i 1.6 benzinac sa 110ks.Ovaj prvi 1.4 je za nijansu brzi od tvog Clia (13s do stotke) dok je 1.6 dosta brz..11s do stotke.  :)
To je ono sto se secam i sto sam dodatno pricitao iz cenovnika u casopisu,ali najbolje je da odes do Mastera i pitas fino,vrlo verovatno da se daje bar neki popust i za Nissan..pa nam javi,i mene bas zanima.    :yes:

Malo sam zbunjen oko jednog podatka..u casopisu stoji da je dugacak 4.2m a na sajtu stoji da je dugacak 4.0m.
Sta je tacno?   :??:  Ako je ovo drugo tacno a sve mi se cini da je ipak tako,ne znam sta ces to posebno dobiti sa Note-om,bar sto se tice prostora.    :nezna:   

TNX, mada nikad nešto nisam razmišljao o Nissanu u tako nekoj klasi. Deluju mi nedovršeno :nezna:. Ako bih uzimao nešto, onda bih uzeo 1.6 16V minimum. O dizelu ni ne razmišljam, ne dam toliku lovu samo zato što je dizel :nene:. Mislim da je 4,2 m. Pa Clio III je 4,0 m :nezna:. S obzirom na moj stil vožnje, nekako mi se Megane tu najbolje uklapa iako odstupa od moje prve zamisli :doh:
ΕΛΛΑΣ

Dule

Citat: Exception poslato 18.09.2008. - 17:51
TNX, mada nikad nešto nisam razmišljao o Nissanu u tako nekoj klasi. Deluju mi nedovršeno :nezna:. Ako bih uzimao nešto, onda bih uzeo 1.6 16V minimum. O dizelu ni ne razmišljam, ne dam toliku lovu samo zato što je dizel :nene:. Mislim da je 4,2 m. Pa Clio III je 4,0 m :nezna:. S obzirom na moj stil vožnje, nekako mi se Megane tu najbolje uklapa iako odstupa od moje prve zamisli :doh:


Ako ti treba funkcionalnost kakvu recimo imas kod Kangooa i Scenica, to kod Megane Sedana zaboravi.
On je velik i dugacak auto sa dosta mjesta za putnike, ali prtljaznik osim sto je velik nije i funkcionalan sa tim svojim malim otvorom...u njega stane hrpa manjih stvari, a nista vece. :)

Exception®

Ma znam druže, sve mi je jasno :evil:. Ni sam više nisam pametan. Nekako mi je Kangoo :wub: od svih
ΕΛΛΑΣ

Alhemičar

Citat: Exception poslato 18.09.2008. - 17:58
Ma znam druže, sve mi je jasno :evil:. Ni sam više nisam pametan. Nekako mi je Kangoo :wub: od svih

Posto volis da ga "ocepis" i preformanse su ti relativno vazne,onda zaboravi Kangoo,jer bi ti za preformanse u Kangoo-u trebalo dosta vise para od razmatranih 15.000eura.Imas 3 varijante..Megane sedane,Note i Clio Grandtour.   :yes:
Odluka i slatke muke su na tebi..     :hey1:
Mislim da moj auto ima jos nesto osim dobrog izgleda.

Dule

Citat: Exception poslato 18.09.2008. - 17:58
Ma znam druže, sve mi je jasno :evil:. Ni sam više nisam pametan. Nekako mi je Kangoo :wub: od svih


Ako vec razmatras Megane, razmatraj Grandtour koji je meni najljepsa verzija Meganea, a usput je i funkcionalan...ako ne vjerujes pitaj Clicka. ;)

Cagliostro

Citat: Dule poslato 18.09.2008. - 18:31

Ako vec razmatras Megane, razmatraj Grandtour koji je meni najljepsa verzija Meganea, a usput je i funkcionalan...ako ne vjerujes pitaj Clicka. ;)

A mozda Scenic?

To je najbolje resenje, jel tako Dule  :too:

danijelzg

Citat: Dule poslato 18.09.2008. - 18:31

Ako vec razmatras Megane, razmatraj Grandtour koji je meni najljepsa verzija Meganea, a usput je i funkcionalan...ako ne vjerujes pitaj Clicka. ;)


Potpis ;)
GT je najljepsi a sigurno i najprakticniji Megane.
1 zapeta 9 de ce i   i gonjaj  :smoke: