Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.

Lanci za sneg

Započeo jajajaja, 09.12.2013. - 14:48

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mrki

#105
Prosle godine sam koristio carape , prvi put, na Tari, po dubokom snegu, kvadovima su napravili brazde i sa locikavim zimskim zaglavio u istim, uzbrdica, za 5-10min namontirao, polako krenuo i vozio do ukljucenja na magistaralu-po snegu - polako do 50km na sat... Ispalo odlicno, tako da, moraju se imati
Planiram i kupovinu lanaca
:ziveli: