Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
avatar_Cici

Renault styling (fotografije)

Započeo Cici, 10.04.2008. - 03:02

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Exception®

Katafuckin'stofa :doh:

Pre...



... i posle... Sad je kao bolji :vidiga1: :rofl:

ΕΛΛΑΣ

Cici

.

El Bayanero

 :bullshit: :rig: nema tog smajlija koji bi upotrebio za ovakve vrste tuninga :amen:
Mr. Weber & Mr. Garrett

Exception®

ΕΛΛΑΣ

Cici

.

Crazy Laguna2.2dCi

I don't drive fast, I only fly low.
RENAULT RULES!

drMarty

Ova Laguna je dobra,nije preterano unakažena :yes:


Dogac

Citat: drMarty poslato 23.06.2008. - 15:11
Ova Laguna je dobra,nije preterano unakažena :yes:

Xexe,to je njegova!  :lool:
"Samo svemir i ljudska glupost nemaju granice ... Samo za ovo prvo još uvek nisam siguran" (Albert Einstein, 1879-1955)

drMarty

Dobro je pa je nisam naružio već pohvalio :lool:
Šalu na stranu ,stvarno ekstra izgleda :yeah:

Dogac

#25
Citat: drMarty poslato 23.06.2008. - 15:35
Dobro je pa je nisam naružio već pohvalio :lool:


:rotfl: :rotfl: :too:

Sad gledam njegovu,izgleda da sam se zezno...njegova je lepsa!  :bigl:
"Samo svemir i ljudska glupost nemaju granice ... Samo za ovo prvo još uvek nisam siguran" (Albert Einstein, 1879-1955)

newbie

kako da se najblaze izrazim za ovako nesto... hmm... koja je ovo je*ena katastroooofa od auti, boze sacuvaj, rade bi se vozio u rozim tajicama nasminkan ko Neven Ciganovic kroz hrpu skinheads-a nego s ovime....

drMarty

Šta fali ovoj zadnjoj laguni?

Dogac

Citat: newbie poslato 23.06.2008. - 18:27
kako da se najblaze izrazim za ovako nesto... hmm... koja je ovo je*ena katastroooofa od auti, boze sacuvaj, rade bi se vozio u rozim tajicama nasminkan ko Neven Ciganovic kroz hrpu skinheads-a nego s ovime....

Stvarno ne mislis valjda na poslednju sliku lagune?  :wtf:
"Samo svemir i ljudska glupost nemaju granice ... Samo za ovo prvo još uvek nisam siguran" (Albert Einstein, 1879-1955)

newbie

ma neeeeee za lagunu, laguna je super... velika felga i ubijena u pod, di ces bolje, ali sve ostalo je uzas....