Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
avatar_Cici

Renault styling (fotografije)

Započeo Cici, 10.04.2008. - 03:02

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mrki

Odlicno je ispalo, cak predlazem i retrovizore da odradis folijom :ziveli:

bbK1ng

Interesantno.

Mene nervira što su mi retrovizor crni na belim kolima

wcyber

Meni retrovizori nisu iste boje :D

mladenst

Citat: Mrki poslato 07.03.2020. - 11:27
Odlicno je ispalo, cak predlazem i retrovizore da odradis folijom :ziveli:
Hvala. Retrovizore sam uzeo rezervne i oni ce biti u crnoj boji (farbam ih odmah), za slucaj da pozelim vratiti bele poklopce, jer da sam ove prefarbao posle verujem da bi tesko nasao majstora da se zeza opet samo sa retrovizorima i to u perla beloj boji. Ova lajsna me od starta nervirala prethodna laguna je bila crna sa panoramom i to se naravno nije videlo, a ovde nekako bas strci.
"It's easier to fool people than to convince them that they have been fooled."

Mrki