Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
B

Kupovina felni

Započeo banem, 17.04.2008. - 07:46

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

horvat

Bojim se da to znaci :(

Nazalost, uvek su najatraktivnije felne i najvece :)

scenic2

 To je ondak. :doh:
A ima li nekoh slicne na te felne koje mogu da se nadze sa 16''?

horvat

Mozda najbolje da gledas ovde:

https://www.polovniautomobili.com/delovi-i-oprema/automobili/ratkapne-i-felne/

stavis u filter velicinu 16' i raspon sarafa 5 x 114.3 (mislim da je to za Renault?) i onda gledas sta ima. Kada naidjes na zanimljivu, onda jos obratis paznju na ET i precnik centralne rupe i to je to  :)

mire

Ja nešto kontam da felne ovakvog dizajna na 16' ne bi baš ni izgledale lepo... Bile bi pretrpane.

scenic2

U kojem smislu bile bi pretrpane? Inace nisam sretnuo toliko otvorene 16'', ali su mi se dopale.

mire

Pa imaju puno krakova koji moraju da stanu na malo prostora.


Stragi21

Prve su 18 a na laguni 17ice. 16ice i nema bas neki izbor :nezna:

mladenst

Original 16ke retko imaju lepe, dok one kineske ili cije su vec mogu da se nadju mnogo lepse od fabrickih, ali je kvalitet upitan.
"It's easier to fool people than to convince them that they have been fooled."

IsNoGood

Ima lepih 16" ali za Clia  :kez:
Pretpostavka je majka svih zajeba!

djiuliju

Ih, nemoj tako...ima i za twinga  :bigl:

IsNoGood

Može biti, nisam proveravao  :rotfl:

Ima lepih i 15" i 16", ali su u pitanju neke od aftermarket proizvođača tipa OZ, MOMO... U principu što je tanja guma to je felna lepša  :zubo:
Pretpostavka je majka svih zajeba!

mladenst

Nista daj da nabacimo 19ke sa Scenica 4  :kez: Samo sto bi tesko nasli odgovarajuce gume.
"It's easier to fool people than to convince them that they have been fooled."

IsNoGood

Na Scenic 4 idu 20" fabrički  :p
Pretpostavka je majka svih zajeba!

mladenst

Da da permutovao sam nesto. Samo gume 195/40/20 ne postoje tako da nista onda  :kez:
"It's easier to fool people than to convince them that they have been fooled."