Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
B

Turbina- Problemi i saveti (opsta tema)

Započeo bazdarevic, 27.01.2009. - 15:07

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

wcyber

Izvini, pobrkao sam sa krilcima na varijabilnoj turbini

milan035

Nje mi poznato da 1.6dci ima klapne na usisu (swirl flaps) neki modeli imaju ali samo jednu klapnu. :nezna:

Jovalekic

Imam reno senik 2, koji je prešao 257 000 km. U poslednje vreme čujem zvuk kao da me prati policijski auto. Bio sam kod majstora da proverim turbinu, i on kaže da turbina nema lufta i da ne curi ulje, a i ne gubi snagu. Majstor kaže vozi dok ne počne da gubi snagu. Ima li neko iskustva da mi kaže koliko dugo, približno, mogu da vozim jer idem na duži put.

wcyber

nisi jos postao clan foruma ..  :pije: