Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.

Letnji pneumatici - gume

Započeo filo, 04.05.2008. - 14:53

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

banem

#60
Citat: Click poslato 10.05.2008. - 00:34
Za clanove Kluba

DŽLS d.o.o.
Trgovina na veliko autogumama i drugim proizovodima od pneumatici za motorna vozila. U ponudi su sledeće marke pneumatika: Tigar, Dunlop, Kleber, Michelin, Kormoran, Falken i Sava.

Popusti za članove Renault Klub Srbija:
• Na cene proizvoda iz aktuelne ponude
Sava i Tigar - 15%
Dunlop - 20%
Michelin i Kleber - 30%
• Besplatna ugradnja kupljenih pneumatika
• Usluge hotela za pneumatike - 25%
(oko 100 dinara mesečno po točku)

DŽLS - prodavnica
11000 Beograd, Kraljice Marije 40
Telefon / fax: 011 / 3235356

Pit stop - vulkanizerski servis i prodavnica
11000 Beograd-Mirijevo, Jovanke Radaković 25i
Telefon / fax: 011 / 3245023
www.autogume.co.yu

Ček, stani. :) Šta, ja nazovem, pitam imaju li te i te gume i kažem da sam član kluba? Kako oni znaju jesam li ili nisam?

BTW link autogume.co.yu ne radi.

Alhemičar

Ako si clan kluba,trebalo bi da imas karticu.Ja nisam clan,ali pretpostavljam da je clanovi imaju.Verovatno je prilikom kupovine moras pokazati,ne verujem da ce ti dati popust na lepe oci.  :)
Mislim da moj auto ima jos nesto osim dobrog izgleda.

Exception®

2 banem: Moraš imati člansku karticu (plastificirana, izgleda kao kreditna :hihi:). Ništa ne ide na lepe oči :laugh:
ΕΛΛΑΣ

Boki

Bfgoodrich touring gume,ima li ko iskustva sa tim gumama???
Nisu sale za umove male

Dogac

 :OT:

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Šalim se...

Kupio ih moj ortak čini mi se prošle godine...zovem ga kasnije pa ću ti reći njegovo mišljenje!
"Samo svemir i ljudska glupost nemaju granice ... Samo za ovo prvo još uvek nisam siguran" (Albert Einstein, 1879-1955)

Boki

Nisu sale za umove male

Dogac

#66
Citat: Boki poslato 05.06.2008. - 14:45
Bfgoodrich touring gume,ima li ko iskustva sa tim gumama???

E,njegove su goodrich g force!  I kaze da je prezadovoljan gumama...

Al te nisu kao tvoje,jbg... :nezna:

Koliko si ih platio?
"Samo svemir i ljudska glupost nemaju granice ... Samo za ovo prvo još uvek nisam siguran" (Albert Einstein, 1879-1955)

Boki

Platio ih 5600 dve(155/70/13)namontirao ih i sta znam nista se bolje ne oinasaju od wintere iako je wintera zimska guma :doh:
Nisu sale za umove male

Exception®

Kupujem ovih dana ženi za Sitroen Saxo nove gume pa je jedna od opcija baš Bfgoodrich u dimenziji 155/70 R13. javim kad kupim šta sam uzeo i kako se ponašaju. Odmah idem na Mišeluk da ih probam :hihi:
ΕΛΛΑΣ

Boki

Citat: Exception poslato 05.06.2008. - 23:27
Kupujem ovih dana ženi za Sitroen Saxo nove gume pa je jedna od opcija baš Bfgoodrich u dimenziji 155/70 R13. javim kad kupim šta sam uzeo i kako se ponašaju. Odmah idem na Mišeluk da ih probam :hihi:
Bolje ja tebi javim,posto su vec na autu.....pa da znas da nekupujes ako nevaljaju :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:
Nisu sale za umove male

danijelzg

Citat: Exception poslato 05.06.2008. - 23:27
Kupujem ovih dana ženi za Sitroen Saxo nove gume pa je jedna od opcija baš Bfgoodrich u dimenziji 155/70 R13. javim kad kupim šta sam uzeo i kako se ponašaju. Odmah idem na Mišeluk da ih probam :hihi:


Kupi Siguru! Nemoj biti lud... dobra je to guma.

Boki

Citat: danijel poslato 05.06.2008. - 23:34

Kupi Siguru! Nemoj biti lud... dobra je to guma.
Pa bez zezanja,ja sam ubedjen da je bolja :yes: stavicu za koji dan na plavog clia siguru,bas da upotrebim :too:
Nisu sale za umove male

Exception®

Ženi trebaju gume za normalnu vožnju, ipak taj auto ne vozim ja :o:... A sa kojim god vulkanizerom da sam pričao (a znam ih poprilično), svi su mi rekli isto: Sigura je nova na tržištu, još nije stigla da se pokaže da li valja ili ne a mala je razlika u ceni između Goodrich-a i Sigure, tako da... A možda bude i neki Micheline, Fulda ili Conti :hihi:
ΕΛΛΑΣ

El Bayanero

Vozim Siguru na R5, ljudi, ne ocekujte cuda. :yes: Sadasnja dimenzija je 165/65 13(Sigura) prije nje sam imao Pirelli u dimenziji 195/55 13 H, jeo je asfalt iako je bio star 10god. Moram priznati da sam vise ocekivao ili mi je blijeda posle Pirelli. Nekakva mi je sva nedefinisana, duzi zaustavni put prilikom kocenja, na kisi tu i tamo, bocno drzanje onako. :nezna: Za neku loko voznju i svaki dan moze da posluzi, a za ozbiljnije stvari moraju ici HP gume.... :amen:
Mr. Weber & Mr. Garrett

Exception®

Eto, ti imaš iskustva sa Sigurom... Mojoj ženi treba za vožnju tu i tamo... Ne vozi ona kao ja. Ne znam da li da uzimam Siguru ili npr. Goodrich, jer je razlika u ceni neznatna :nezna:...
ΕΛΛΑΣ