Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
S

Gde naci deo i koliko kosta

Započeo shone, 10.05.2008. - 12:07

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Click

Ima neki lik u Zemunu sto pravi rubove za sve automobile, sacekaj da probam da nadjem telefon.. Kod okretnice, zapravo kod Konjicke skole..
Cekaj..
Ne mogu sada da nadjem, probaj ovde

011 / 33 17 537
     

011 / 33 17 165

011 / 33 17 537

ili ovde Velas. Zemun 11080, Ugrinovački put 48. tel 011-30-76-056 011-21-92-603 ...


mire

A ovde:
http://www.golas.rs/

Nisam nikad ništa kupovao, ali sam čuo da su ok.

Click

Stiglo danas  :hail: :skace: :skace: :hura: :hura: :hura:







origi filter vazduha za osamnaesticu.. Made in France  :respect:

Alhemičar

Mislim da moj auto ima jos nesto osim dobrog izgleda.

Dogac

Kojim ti je kanalima to stiglo?  :klap1:
"Samo svemir i ljudska glupost nemaju granice ... Samo za ovo prvo još uvek nisam siguran" (Albert Einstein, 1879-1955)

Noir

Ja sam se danas obratio Renault-u,da ih pitam da li postoji mogucnost da se nabave komplet sedishta  :celb1:

Click

Citat: Dogac poslato 18.06.2009. - 23:04
Kojim ti je kanalima to stiglo?  :klap1:
legalnim.. imam i fiskalni  :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Boki

A kakva je razlika u ceni u odnosu neki zamenski??? :nezna:
Nisu sale za umove male

Exception®


Ovaj ti je u žuto-sivoj kutiji sa Renault natpisom :bigl:
ΕΛΛΑΣ

Click

i kosta 500 din, a zamenski 450  :beee: :p :p :p :p :p :p

Exception®

ΕΛΛΑΣ

Boki

Citat: Boki poslato 19.06.2009. - 09:20
A kakva je razlika u ceni u odnosu neki zamenski??? :nezna:
Citat: Exception poslato 19.06.2009. - 11:38
Ovaj ti je u žuto-sivoj kutiji sa Renault natpisom :bigl:
Ma mislio sam bre na cenu,koliko je originalni skuplji :rotfl:
Kao sto vidim i nije skuplji :yeah:
Nisu sale za umove male

drMarty


drborski

#28
Imam jedan veci problem. Naime , treba mi plovak za gorivo za scenic benzinac 1.6 2003 godiste. Zna li neko gde i kako da ga nadjem, tj kupim i koliko kosta? moze i polovan
unapred hvala
Gagi iz Nisa

fica8

u okolini nisa mi jedino pada cako na mramoru......mada 1.6....rapitaj se da li je isti plovak kao i na meganu mislim da ces tako brze naci?

inace mislim da je najbolje da uzmes halooglase i zoves....ima mnogo onih koji valjaju delove za sve renoe....