Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
avatar_cika mili

Presvlačenje volana

Započeo cika mili, 08.01.2018. - 13:17

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

cika mili

#45
Od Fluensa pasuje. Kako je riješio krak, prikazano je na ovoj slici. Moj zaključak je da je onu "brazdu"/liniju na donjem kraku urezao, i u nju ugurao i zaljepio kožu.

Ako se ne vidi popodne ću slikati i okačiti.

Evo, nađoh je.


Mrki

Baš dobro odrađeno  :ok: , za svaku pohvalu,  uzivaj  :ziveli:

cika mili


Reno korveta

Gde se nalazi ovaj majstor?

trajces

Pozdrav drustvo, da li je neko presvlacio samostalno volan sa navlakama koje se nude, npr na KP? Kozna navlaka koja treba samo da se prosije koncem koji se dobije, cena je 1500 din.

Byk

Na sta bi to licilo covece :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

boree

Neko jeste radio, i slike je okačio, al su verovatno nestale kao i u ovoj temi. :place:

slavko_bgd

Ako bi posle postavljanja te obloge volan izgledao na primer ovako: https://www.kupujemprodajem.com//Automobili-Oprema/Styling-i-tuning/-Navlaka-za-volan-Eko-koza-42752759-oglas.htm#photoBig to bi i moglo da se prihvati. Ako bi rezulta na kraju izgledao ovako: https://www.kupindo.com/LED-trake-i-sijalice/43999109_Styling-kozna-navlaka-za-volan - ja bih volan skinuo i poslao nekome da to uradi kako treba.
Improvizacija je majka svih...sekiracija.

Goxxy

I jedno i drugo izgleda jadno sadako ćemo iskreno. Kao ona odvratna navlaka koja je samo prišivena uz volan. Pa radije bih dao 50€ da se uradi kako treba nego svaki dan da gledam ovakvu grozotu...

Sent from Huawei P9


boree

A ako je eko koža onda je tek katastrofa u najavi.

trajces

#55
Ako je verovati slikama, trebalo bi da izgleda ovako: https://www.kupujemprodajem.com/Automobili-Oprema/Styling-i-tuning/-Navlaka-za-volan-Eko-koza-42752759-oglas.htm
Hocu da sacuvam volan pre nego li se ozulja, a kad se to desi, onda je strasno.

slavko_bgd

Pogledaj sliku pažljivo i obrati pažnju na delove navlake koji preko paoka nisu prošiveni ali su tačno porubljeni na 4 mesta. To znači da je ta navlaka pravljena tako namenski isključivo za taj volan. Kod navlaka koje se prodaju kao univerzalne ivica je samo proštepana koncem radi prošivanja a preko paoka se vidi neporubljena ivica. Ako je cilj zaštita originalnog volana- onda OK. 
Improvizacija je majka svih...sekiracija.

cika mili

S obzirom da su moje fotke nestale iz teme, a da mi se članovi obraćaju PP da im pošaljem, okačiću ih ponovo.










Reno korveta


SasaLaguna95

Kulturica uradjeno   :yeah:
My car = My rules !