Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.

Pusta tecnost za vetrobran - Clio 3

Započeo Maratonac_85, 07.04.2020. - 15:30

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Themp12

Kod mene je isto problem bio,oterao sam auto kod majstora pa je nesta menjao,sad koliko ce trajati ne znam.Kaze da su creva trula.Voleo bih nekako da zamenim to celo crevo ali sta je tu je za sada.Jedna prskalica ne pusta verovatno zacepljena,pokusao sam sa iglom da otpusim ali nista.

Ap0calypto

Iglom mozes samo raširiti rupu pa da mlaz bude veci, sto nema neke koristi. Creva se mogu zameniti sa onim za akvarijum. I ona su izdržljivija i neće se raspadati. Sipaj sirćeta u posudu za šoferku i ostavi malo. Pa prskaj dok se ne otcepi. Problem su tecnosti za šoferku koja usled stajanja dobiju talog. Ili manje sipati pa češće dosipati ili uzeti neku kvalitetniju koja nije podložna stvaranju tih taloga.

Sent from my Poco using Tapatalk

"A delusion held by one person is a mental illness, held by a few is a cult, held by many is a religion."
— Robert Todd Carroll