Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
avatar_sofke

Scenic III zaštitni poklopac za vetrobransko staklo

Započeo sofke, 14.07.2020. - 18:43

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sofke

Ako nisam pogodio temu, izvinjavam se

Još prošle godine sam primetio da taj kako ga u Renou zovu zaštitni poklopac za vetrobransko staklo nije baš kako treba. Pre dve nedelje bio kod majstora i kaže, jeste, treba da se menja, ali, zašto, zašto to nešto mora da košta skoro 16.000 dinara!!?Polovno teško može da se nađe, a da valja nešto. Ne znam u kakvom su stanju vaši ti zaštitni poklopci, kažu neki da to vrlo brzo propada, što je tek bezobrazno za tu cenu.

Sent from my Motorola One Zoom using Tapatalk

[Žile] Aaaa, pa to ne može, neee može, to ne pasuje, ovo je đunta sa sitnim nutom.
[Floyd] Jeste Žile, rekli su mi, može da se ubudži."
[Žile] A jesu ti tako rekli? Dobro, onda neka ti ubudži onaj koji ti je to rekao. Ja ne umem.

idol.67

Pozdrav druže.Da li si možda menjao ovaj zaštitni poklopac i gde si ga kupio?

zzzzzking

Ovo i meni treba, zna li ko gde da se nabavi?

zerc

Pratim temu. Trazio sam, ali me vise brine transport jer je poveliko i lako lomljivo.

markofpi

Naruci novo i original, veruj to je najbolja opcija.

Neki delovi poput ovog su nelogicno skupi ali tako je kako je.

Slicno kao kada crkne DRL svetlo. Polovno nema i pitanje koliko ce raditi jos i ako ga nadjes, a novo sam pre 3god. platio 14 hiljada.